2703
2553
عنوان

خونه تکونی رسم قدیمیه...

18143 بازدید | 1419 پست

خانه تکانی” رسم قدیمی همه “منتظران بهار" است؛خانه تکانی دل را برای رسیدن بهار دل‌ها، مهدی زهرا فراموش نکنیم

✳️✳️

راهی که امتداد غدیر است، از غدیر تا کربلا حسین،از حسین تا غیبت فرزند حسین و شاهراه بعدی ...ان شاءالله وقت سبز ظهور 🌱 ...

اولین نکته ای را که پیامبر اکرم«ص» درباره حضرت مهدی عج درخـطبه غدیر گوشزد می کنند، این است که مهدی«ع» از ما خانواده نبوت و امامت است «:معاشر الناس انی نبی و علی وصیی الا آن خاتم الائمه منا القائم المهدی» ای مردم! به درستی من نبی و علی وصی من است. بدانید که آخرین امام از ما، مهدی قائم است. 

کسانی که  آرزوی بیعت در غدیر را دارند..

با وارث غدیر بیعت کنند ...الان وقتش رسیده ...

آغاز امامت و ولایت صاحب‌الزمان 💗

تجدید بیعت دوباره

یعنی:👇

آماده شدن برای پیوستن به این جریان بزرگ

و تلاش برای رفع موانع ظهورشان،

خود سازی و تزکیه نفس،

تبلیغ نام مبارکشان

دعای  دسته جمعی ...🤲

دوستانی که این تاپیک رو میخونید اگر دوست داشتین بگین تا تاپیک های مهدوی تگتون کنیم😍❤️

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

هیچ کس به  من نگفت:

که در زمـان غیبت نبایـد ❌ازشـما دورشوم،جـداشوم وراه راگم کنم.من نمی‌دانستم که امـام، امـام است؛چه ظـاهر باشـد،چه غایب.وتوامام منی وخدا وعده داده هرکس در قیامت با امامش محشور می‌شود. 

یوم ندعواکل الناس بامامهم «اسراء» 

مـن نمیدانســتم کـه عرض ارادت و بنـدگیم بـا دعـا🤲🏻 براي صـحت وسلامتی شـما،کامـل میشـود.حـال دعـاي«اللهم کن لولیک...» را در تمام لحظات عمرم، از یاد نمی‌برم که این دعا،نه ضامن سلامتی شـماست که خداوندضمانت داده است که بمانی تاجهان را پر از عدل و دادکنی؛ اما این ضـمانت الهی چيزي از وظیفه عاشق نسـبت به معشوق،کم نمیکنـد که خود شما درسفارشی به آیت الله بهاءالدینی فرمودیدکه در قنوت نمازهایش، اللهم کن لولیک را زمزمه کند. 

کسـی به منن نگفت که تمامی امامان، براي شـما دست به دعا بلنـدکرده اند و ازخدا سـلامتی و فرج شـما را عاجزانه خواسـته اند.1

خـدایا نمیدانم؛شایـدکمی دیرشده باشد. با این حال، توفیق نصـیب کن زین پس، دستانم براي آنکسـی که دوستم دارد و دوستش دارم، به سمت آسمان افراشته شود و دعاي سلامتیش را نه در قنوت که در تمام لحظاتم زمزمه گر باشم.🤲🏻

📚«1»سخن معصومین ع در مورد امام زمان ع (کمالال الدین و تمام النعمه

«کتاب هیچ کس به من نگفت» 

🇵🇸السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم 

⚠️#آماده‌باش ⚠️

امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) فرموده‌اند:《 برای فرج من دعا کنید زیرا گشایش کارِ خود شما در آن است》.

خیال نکنید با دعای فراوان برای فرج امام زمان (علیه السلام) سودش به جیب ایشان می رود!!! او خود 《فرج الله》 و 《قدره الله》 است. او مشکلی ندارد؛ من و شما مشکل داریم!

حالا اگر زیاد دعا کردیم فرج خودمان حاصل می شود؛ یا 《فرج عمومی》 که با آمدن خود آن حضرت (علیه السلام) است یا 《فرج خاص》 که ویژه‌ی هر شخصی است.

گفتم که روی خوبت از من چرا نهان است؟ 

گفتا تو خود حجابی ورنه رُخم عیان است! 

گفتم که از که پرسم جانا نشان کویت؟

گفتا نشان چه پرسی؟ آن کوی بی نشان است! 

آیا کسی هست که دوست داشته باشد امام زمان (علیه‌السلام) به وی نگاه لطف و محبت آمیز بکند؟! راهش دعا برای ایشان است.

ما عبد هستیم، و او مولا و احسانِ عبد در حقّ مولا،این است که وی را دعا کند.🤲🏻💫

📜[الاحتجاج،ج۲، ص۲۸۴

🇵🇸السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2720

امام‌حسن‌عسڪرے(؏َ):در غیبت

غیبت امام مهدی (؏َـج‌اللہ)هيچ‌ڪس نجات‌پيدانميڪندغیر‌ازدو‌دستہ:

اول¹شیعیان ثابت قدمش 🌱

دوم²:دعاڪنندگان‌فرجش 🍃 

ڪمال‌الدین‌ص284#  

✳️✳️✳️✳️✳️

اَللّهُمَّ عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س 

✳️✳️✳️✳️✳️

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

بیمه امام زمان عج الله بشید به راحتی 🍃

✍توصیه های آیت الله بهجت:

برای دوری شیطان👹

🌱تکان میخوری بگو:یاصاحب الزمان

🌱می نشینی بگو:یاصاحب الزمان

🌱برمیخیزی بگو:یاصاحب الزمان

🍂🍃صبح که از خواب بیدار می شوی مودب بایست وصبحت را باسلام به امام زمانت شروع کن و بگو "آقاجان دستم به دامانت خودت یاری ام کن،"

🍃🍂شب که میخواهی بخوابی اول دست به سینه بگذار وبگو"السلام علیک یا صاحب الزمان" بعد بخواب

✍✨شب وروزت را به یاد محبوب سرکن 💞که اگر این طور شد شیطان 👹دیگر در زندگی تو جایگاهی ندارد،

دیگر نمیتوانی گناه کنی

دیگر تمام وقت بیمه امام زمانی...

‎‌‌‌‌‌  

وقتی دائم به امام زمان عج الله فکر کنیم دیگه به خودمون اجازه انجام خیلی از کارها رو نمیدیم ...

‌‌‌‌‌‌‌‌

💚الّلهُـمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَـــ الْفَـــرَج

#امام_زمان

https://uupload.ir/view/vid-20220830-wa0044_nkpp.mp4/

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم ):

مَنْ ماتَ وَ لَمْ يَعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ مَاتَ مِيتَةً جَاهِلِيَّة؛
هر کس بميرد و امام زمانش را نشناخته باشد، به مرگ جاهلى مرده است.

آیا امام زمانمون رو به خوبی میشناسیم❓

سعی کردیم بهتر بشناسیمش❓

سعی کردیم به دیگران هم بشناسونیم ❓

📜مناقب ابن شهرآشوب، ج۱، ص۲۴۶

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2714

❤من در میان شما دو چیز باقی می‌گذارم که اگر آنها را دستاویز قرار دهید، هرگز گمراه نخواهید شد: کتاب خدا و عترتم  که اهل بیتم هستند. ای مردم بشنوید! من به شما رساندم که شما در کنار حوض کوثر  وارد می‌شوید، پس من از شما درباره رفتارتان با این دو یادگار ارزشمند سوال خواهم.❤

✨﷽✨

#پیوند‌پدرانه‌با‌امام‌زمان‌ارواحنا‌فداه

💗 ارتباط با آقا بقية‌الله خوب زمينه ای است و اگر عشقش را حس کنی و درک بکنی، کمک هايش را هم می بينی💫. نگاه او و دعای او را حس می کنی، آنقدر کمک و تاييد می رسد؛ منبع‌رحمت☀️ است، منبع‌قدرت است.

✅ فقط کافی است شما يک #پيوندی را در دلت💞 ايجاد کنی، و يک چراغی را روشن کنی و همه جا، در رفت، در آمدن يک يادی از حضرت بکنی؛ آن وقت يک «ياصاحب‌الزمان» دلت را روشن می کند، دلت را بيدار می کند. 

💗 ماها اصلا برای گناه‌نکردن هم بايد به حضرت متوسل شويم، بخاطر اينکه گاهی رغبت هايی درون ما را می گيرد، که يک کمک می خواهيم، و اين کمک از ناحيه امام زمان عليه السلام اجرائی و عملی می شود. خوب آقای مهربان و پدر مهربانی داريم.

اهل‌بيت (علیهم‌السلام) از پدر و مادر مهربان‌تر 💫هستند. امام‌زمان عليه السلام مثل اجدادشان هستند اگر مهربانيشان بيشتر نباشد.

پدر ما امام زمان عليه السلام است بايد اين حالت را حس کنيد، 

❌مدام با امام زمان، احساس #فاصله‌خيالی نکنيد؛

❤️احساس ڪنيد با حضرت #نزديك هستيد، 

❤️احساس ڪنيد با حضرت #رفيق هستيد، 

❤️احساس ڪنيد وقتی #سلام می دهيد، حضرت می شنوند.‌ ‌

حجت‌الاسلام‌شیخ‌جعفر‌ناصرے

اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج‌بحق‌زینب‌کبرے

ৡ💚═══ৡ🍃°✧🍃ৡ°

⭕️ جاهلان شیعه، قلب امام زمان (عج) را به درد می‌آورند💔

امام زمان، صلوات الله علیه، در توقیعی می فرمایند:

«قد آذانا جهلاء الشیعه و حمقائهم؛

به تحقیق جاهلان شیعه و احمق‌های آن‌ها، ما را اذیت می‌کنند.»

❌دقت کنیم، حضرت نمی‌فرمایند: دشمنان، من را اذیت می‌کنند، بلکه می‌فرمایند: جهال شیعه و احمق‌هایشان، من را اذیت می‌کنند.

میایین بصیرتمون رو ببریم بالا تا امام مون رو اذیت نکنیم❓

📚 بحارالانوار، ج ۲۵، ص: ۲۶۶ / احتجاج شیخ طبرسی، ج ۲، ص ۴۷۳

بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ... بر جان و دل صبور مهدی صلوات ...
تا امر فرج شود مهیا بفرست ... بهر فرج و ظهور مهدی صلوات

﷽✨

🟢 کل دین = حضرت امام مهدی عجل الله 

🔷 حضرت آقا امام صادق صلوات الله علیه:

دین و اصل دین یک مرد است و این مرد، همان یقین و ایمان   است و او همان👈🏻 امامِ امت زمان خویش است.

پسر هرکس او را بشناسد خدا را شناخته و هرکس منکر او شود؛ منکر خدا و دین او شده است؛ و هرکس او را نشناسد خدا را و دین او را نشناخته است و دین خدا و حدود و شرایع او شناخته نمی شود جز به همان امام. 

به همین جهت می گویم شناخت مردانی معین، دین خداست و معرفت صحیح، آن معرفت و شناخت صحیح با بصیرت است که به وسیله آن راه خدا را تشخیص دهد و به معرفت خدا برسد.

📚بصائر الدرجات، ج‏1، ص: 529

📚بحار الأنوار (ط - بيروت)، ج‏24، ص: 290

الّلهُـمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَـــ الْفَـــرَج

🔴 *کشته شدن شیطان در ظهور

🔹از امام صادق علیه‌السلام پرسيدند: 

*اينکه خدا به شيطان گفت "منتظر وقت معلوم باشد"، اين "وقتِ معلوم" کي خواهد بود؟*

🔹 *امام فرمود: روز قيام قائم ماست، وقتي خداوند او را برانگيخته ميکند و آماده قيام است در مسجد کوفه است، در آن وقت شيطان در حالي که با زانوهاي خود راه ميرود، به آنجا مي آيد و ميگويد: اي واي از خطر امروز.* 

*قائم پيشاني او را گرفته و گردنش را مي زند. آن موقع "روز وقت معلوم" است که مدت او به آخر مي رسد.* 

📚 مهدي موعود ص ۱۱۳۵/ نجم الثاقب ص۱۶۲

🌕 *توضيح: شيطان موجودي حقيقي(جِن) است و کشته ميشود ولي نفس اماره (دشمن دروني) همچنان وجود خواهد داشت* .

یا صاحب_الزمان_عج الله

2706