2733
2734
عنوان

شما هم دست هاتون خواب میره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 42 پست
اخه شوهرم متاسفانه ام اس داره😔😔 منم خیلی تحقیق کردم

انشاللله خوب میشه. خیلیا این مشکلو دارن، فامیل پسر خالم اینا اینطوری بود الان سی ساله گذشته داره زندگیشو میکنه

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 
من شدیدا تو خواب دستام خواب میرن. همیشه پریشون و استرسی از خواب میپرم.دستم سنگین و لخت میشه میترسم

من توخواب همین طورم مخصوصا اگه دستام بالا تر از بدنم باشه کامل فلح میشه

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شدیدا تو خواب دستام خواب میرن. همیشه پریشون و استرسی از خواب میپرم.دستم سنگین و لخت میشه میترسم

مال منم از استرسه ،اما فعلا با اب خوردن بهترم،نزار شدید بشه

اره منم یکم گوشیم دستم باشه دستم سنگین میشه.یا اگه چیز ببافم حتی اگه فقط قلاب تو دستم باشه ومشغال با ...

همش از آسیبهای زیاد گوشی دست گرفتنه

من توجه کردم وقتایی ک مسافرتم و زمان گوشی دست گرفتن ندارم

این حالتها از بین میره

2731
من دستم گز گز میکرد و بی حس میشد، وقت دکتر رفتن نداشتم، رژیم گرفتم، قند نمیخورم و غذامو کم کردم از ر ...

ببین من چاق نیستم، ولی واقی شکمی دارم. عاشق شیرینیجاتم شاید برای منم همینه. البته قندمو میگیرم ۸۸ هست

دکتر نرفتی؟ چی گفته

نه اخه تازه اینجور شدم وفقط هم اون دستم هست که کار میکنم باهاش.البته من کدا سردیه مفاصل دارم قبلا چند باری دکتر رفتم چیز چیزی نیست البته اونموقع پام درد میگرفت

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
الان دو دیقه نشد موچین دستم بود، قشنگ انگشتم خواب رفت

کاملا درک میکنم چون خودمم همین مدلی هستم البته من اضافه وزن دارم از وقتی چاق شدم اینجوری شدم 

من توخواب همین طورم مخصوصا اگه دستام بالا تر از بدنم باشه کامل فلح میشه

من نمیدونم چطوری میخوابم. ولی قبلا هر طوری میخوابیدم دستام خواب نمیرفتن الان خیلی میرن. خیلی میترسم. فکر می کنم همیشه دستم همونجور سنگین و لخت می مونه

2738

خواهر منم دیشب همین بود. جیغ میزد خودشو میکوبید زمین. یک طرفش خواب رفته بود ترسیده بود. بعد دستشو مالوندیم خوب شد خوابید. گفت وحشت کردم

همش از آسیبهای زیاد گوشی دست گرفتنه من توجه کردم وقتایی ک مسافرتم و زمان گوشی دست گرفتن ندارم این ...

اره منم گوشی یا اون وسیله رو سریع میذارم کنار ویکم دستم رو بازو بسته میکنم خوب میشه 

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من نمیدونم چطوری میخوابم. ولی قبلا هر طوری میخوابیدم دستام خواب نمیرفتن الان خیلی میرن. خیلی میترسم. ...

اضافه وزن نداری فکر کنم از اضافه وزن وچربی باشه

کاملا درک میکنم چون خودمم همین مدلی هستم البته من اضافه وزن دارم از وقتی چاق شدم اینجوری شدم 

شمام وقتی دستتون سنگین میشه و خواب میره استرس میگیرید؟من خیلی حالم بد میشه مضطرب میشم فکر می کنم همین جور باقی می مونه. یا فکر می کنم دستم ول میشه

2706