2737
2734

عمه شوهرم از اروپا اومد زنگ زد به شوهرم گفت پونصد کیلومترو بیا دنبالم رفت شوهرم کلی هم علاف شد یه هفته خونمون بود این رفت پشت سرش دخترعمه شوهرم با شوهرش و بچش اومدن مریضم بودن هردیقه حالشون بد میشد شوهرم میبردشون بیمارستان مثل اسنپ.گفتم انقدر رو نده بزار برن گفت نه من شوهرشو گفتم چندتا چیز برام بفرستن اصلش اینجا نیست حالا ببین رفتن دست شوهر عمم چیا میفرسته

رفتن چیزایی که شوهرم گفته بود(همش مکمل و پروتئین بود)هیچی نفرستاد😂😂

فقط پونزده روز من و مادرشوهرم مریض داری کردیم😕🤣

حالا باز قراره اون یکی دخترعمه شوهرم و شوهرش بیان😭

من و مادرشوهرم تو یه ساختمونیم ولی مهمون بیاد مارو مجبور میکنه یکسره خونش پیش مهموناش باشیم

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خارج میرن هم خسیس میشن هم آداب معاشرت یادشون میرع😅

وای من اصلا نمیتونستم یروزم مهمونو تحمل کنم از وقتی ازدواج کردم همش مهمونداری میکنم😭😭

اشتباه از خودته جمع کن برو خونه مادرت یا تو خونه ت بمون موهاتو که نمیکشه ببره پایین بگو خودم بعدازظه ...

خونه مادرم که یه شهر دیگس .چرا هی میاد مادرشوهرمدمیگه عصر بیا بشین حتی صبهونه ناهار شام میگه باشید نرم شوهرم سر و صدا میکنه ک زشته چرا نبومدی

بازخداروشکر خونه تونیستن شب راحتی

عمه شوهرم شب پسراش خونه من میخوابیدن😭 یعنی مردا خونه من بودن منم تو اتاق گرم باید میخوابیدم

2706