2737
2734
که خوب رنگ بگیره 

رنگ گرفته 

دختر من جای تو فشارم افتاد 

من 4 ساعت میزارم رو موهام رنگ هم میگیره

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

که خوب رنگ بگیره 

تو گرما قرمز نشون داده میشه همه میفهمن

یه دختری‌ام که از بچگی با شیلنگ کتک میخوردم .....بچه‌ای بودم که همه حسرت قشنگیشو میخوردن .....دختری که دیگران آرزو داشتن چشماشون مثل من آبی باشه.....دختری بودم که چشمم کردن .....دختری که چهارساله بودچاقو رفت تو چشمش.....و این چشمم از بچگی تا الان غصشو دارم....و خبری از اون دختری که مثل پرنسس قشنگ بود نیست......یه دختری که فقط داد میزنه یکم آرومتر بزارید درس بخونم........میشه برای اینکه از این خونه برم دعا کنی برام خواستگار بیاد؟؟؟؟!!!
2728
2738
یعنی میخوای موهات نارنجی بشه؟ الان از دیشب تا الان چرا گذاشتی مونده الان دیگه موهات داغون شد که

حنا تقویت میکنه مو رو بعد من هیچ وقت نمیخوام تو عمرم موهامو زرد یا استخونی یا ...کنم چون به قیافم نمیاد

اگه میخاست رنگ بده تا الان داده بود برو بشور منم شب تا صبح حنا گزاشتم سرم ولی رنگ نداده حنا رو موهای ...

من موهام ‌پایینش قوه ای روشن بود و کلی هم تو‌سرم موی سفیده 

2706