2737
2734
عنوان

یعنی بازم حامله نیستم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 76 پست
من خودمو به بی‌خیالی هم زدم نشد دیگه صبرم تموم شده شوهرم افسرده شده از خونه بیرون نمیره همش میگه حوص ...

گلم خدا بزرگه غصه نخور انشالله به حق همون شیش ماهه تشنه کربلا توهم مادرمیشی

مشکلت چیه عزیز دکتر رفتی؟

من ۷ماهه اقدامم اینماهو پناه بردم به اقا ابوالفضل😢

درحال درمانم و امکانش هست باردار شم اما کم اگ خدا بخواد 

بهم گفت اگ تا عید باردار نشدم باید برم برا درمان ناباروری😔😪

میشه واسه مامان شدن منم دعا کنین..🖤🙏
گلم خدا بزرگه غصه نخور انشالله به حق همون شیش ماهه تشنه کربلا توهم مادرمیشی مشکلت چیه عزیز دکتر رفت ...

تنبلی تخمدان دارم دوساله اقدامم ....واسه شما زوده بری دکتر البته اگه مشکلی ندارین

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنبلی تخمدان دارم دوساله اقدامم ....واسه شما زوده بری دکتر البته اگه مشکلی ندارین

نه من دوماه پیش رفتم دکتر چون تو خانواده ما چنین مشکلاتی وجود نداشته و هرکی اقدام کرده فوری باردار شده فهمیدم ک مشکلی هست

یکی از تخدان هام کیستای خیلی ریز داره به علاوه تبلی و pco اندازه فولیکام خیلی ریزن 😔اگ جایی دلتون شکست برا منم دعا کنین

میشه واسه مامان شدن منم دعا کنین..🖤🙏
2728
همسن منی من شوهر ندارم هنوز☹☹

بخدا خیلی خوشبختی قدر این روزهاتو بدون

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
نه من دوماه پیش رفتم دکتر چون تو خانواده ما چنین مشکلاتی وجود نداشته و هرکی اقدام کرده فوری باردار ش ...

ببین دقیقا مثل من...به منم اوایل گفتن ی تخمدانت تنبله بعد فهمیدم هردو تنبلن

نه من دوماه پیش رفتم دکتر چون تو خانواده ما چنین مشکلاتی وجود نداشته و هرکی اقدام کرده فوری باردار ش ...

اینستا داری؟اگه داری برو پیج فلورا تاجیک اصلاح سبک کن منم یک‌ماهه شروع کردم خیلی خوبه 

پریودام تقریبا منظمه معمولا ۲۸روزه تا ۳۳روزه ...ولی حجم پریودم بعد اقدام کم شده بعضی وقتا درحد لک پر ...

از تنبلی نیست از استرسه من پریودم منظم بود از وقتی رفتم تو اقدام انقدر بهم ریخت استرس اینکه تنبلی دارمم نکنه باردار نشمم بود داروهم کلی بخور و سونو برو اخر دوماه بیخیال شدم بعد باردار شدم باید ۶ماه بیخیال باشی بعد شش ماه اگه نشد پیگیری دقیق تر انجام بدی بخدا بیخیالی و تولکل به خدا روش بارداریه😂من قلقش دستم اومد

2738
کلومیفن میگن خیلی خوبوتاثیرگذاره،کاش دکترتوعوض کنی وازش سوال کنی که میتونی کلومیفن استفاده کنی یانه ...

من کلومیفن مصرف کردم الان رفتم بتا دادم بتام خیلی بالا بود اما تو سونو فقط یه ساک دیده شد واسه منم احتمال دوقلویی هست؟

خدایا شکرت که نا امیدم نکردی خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
من کلومیفن مصرف کردم الان رفتم بتا دادم بتام خیلی بالا بود اما تو سونو فقط یه ساک دیده شد واسه منم ا ...

بتاتون چندبود؟شایدهمون یدونه باشه احتمالم داره دوقلوشه.انشالله اگه بود توهفته های شش به بعدمعلوم میشه،شایدم همسان باشن😜ولی خب برای همه هم دوقلونمیشه،احتمالشوبالامیبره فقط

من انتخاب کرده ام شادباشم✨حتی وقتی هیچ چیزآنطورکه میخواهم نیست‌....حتی دراوج مشکلاتم🙂من یادگرفته ام دردل بدترین اتفاقات هم بگردم وبهانه ای برای لبخندپیداکنم...من یادگرفته ام بخندم حتی وقتی دلیلی برای خندیدن نیست...من خوب کردن حال خودم رابلدشدم🥲🙂وقوی بودن را به تمام کنارکشیدن هاومنتظرماندن هاترجیح داده ام☺️💖
بتاتون چندبود؟شایدهمون یدونه باشه احتمالم داره دوقلوشه.انشالله اگه بود توهفته های شش به بعدمعلوم میش ...

من چهار روز به پریودیم بتام ۷۲بود گفتن خیلی کمه شش روز بعد موعدم دوباره بتا دادم شده بود ۱۱هزار ینی طی ده روز شده بود یازده هزار 

خدایا شکرت که نا امیدم نکردی خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه
من چهار روز به پریودیم بتام ۷۲بود گفتن خیلی کمه شش روز بعد موعدم دوباره بتا دادم شده بود ۱۱هزار ینی ...

چندهفته ای

من انتخاب کرده ام شادباشم✨حتی وقتی هیچ چیزآنطورکه میخواهم نیست‌....حتی دراوج مشکلاتم🙂من یادگرفته ام دردل بدترین اتفاقات هم بگردم وبهانه ای برای لبخندپیداکنم...من یادگرفته ام بخندم حتی وقتی دلیلی برای خندیدن نیست...من خوب کردن حال خودم رابلدشدم🥲🙂وقوی بودن را به تمام کنارکشیدن هاومنتظرماندن هاترجیح داده ام☺️💖
شش هفتم داره تموم میشه الان اما روزی که بتا دادم شد یازده هزار پنج هفته بودم

هشت هفته که رفتی سونوی قلب معلوم میشه عزیزم.به یدونشم راضی باش که خودش یه دنیااانعمته 

2706