2733
2734
عنوان

یعنی بازم حامله نیستم🥺

926 بازدید | 76 پست

دو روز مونده به موعدم اصلا هیچ علائمی ندارم سه روز پیش دل درد و کمر درد و پهلو درد داشتم فرداش بی بی زدم منفی شد الآنم هیچ علائمی ندارم بازم حامله نیستم 🥺😭😭😭

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زودزدی

من انتخاب کرده ام شادباشم✨حتی وقتی هیچ چیزآنطورکه میخواهم نیست‌....حتی دراوج مشکلاتم🙂من یادگرفته ام دردل بدترین اتفاقات هم بگردم وبهانه ای برای لبخندپیداکنم...من یادگرفته ام بخندم حتی وقتی دلیلی برای خندیدن نیست...من خوب کردن حال خودم رابلدشدم🥲🙂وقوی بودن را به تمام کنارکشیدن هاومنتظرماندن هاترجیح داده ام☺️💖
2728
زودزدی

اخه ۱۴روز از رابطه ام گذشته بود اگه حامله بودم نشون میداد😭

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2738
عزیزم زودی بی بی چک نزن خیلیا هستن هیچ علائمی ندارن

اصلا نمیتونم مثبت فکر کنم می‌دونم بازم پریود میشم😭

هستی

ن فکر نکنم🥺

اخه ۱۴روز از رابطه ام گذشته بود اگه حامله بودم نشون میداد😭

عزیزم.معلوم نیست که همون روزاول گرفته یانه.تپکه ازلحظه لقاح مطمئن نیستی،الان چندروزازموعدت میگذره؟

من انتخاب کرده ام شادباشم✨حتی وقتی هیچ چیزآنطورکه میخواهم نیست‌....حتی دراوج مشکلاتم🙂من یادگرفته ام دردل بدترین اتفاقات هم بگردم وبهانه ای برای لبخندپیداکنم...من یادگرفته ام بخندم حتی وقتی دلیلی برای خندیدن نیست...من خوب کردن حال خودم رابلدشدم🥲🙂وقوی بودن را به تمام کنارکشیدن هاومنتظرماندن هاترجیح داده ام☺️💖
2706