2737
2734

الان تاپیک های قبل رو خوندم عزیزم

هیچکدوم از ا ین چیزا اونقدرا هم جدی نیست اما دلیل نمیشه ادم به خودش نرسه یا حواسش به خودش نباشه

فقط کافیه یه ادم خوب کنارِت باشه تا حالت همیشه خوب باشه

به نظرم وزنت رو نبر بالا اگه هم دوست داری پر تر باشی نهایت یکی دو کیلو چون وزن زود میره بالا اما دیر میاد پایین یه وقت از دستت در بره و کنترل نکنی بعدها پشیمون میشی عزیزدلم..

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لیزر هم مش‌کلات هرمونی و تخم دادن میاره . والا تنبلی دارم میترسم برم

نهه ربطی نداره.

خود دکترا میگن فقط چند میلی مترنفوذ میکنه.اگر بیشتر بود که به پوست آسیب میزد

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2731
2738
خب چند واسه قدم خوبه

بببن عاااالی میشی چاق نیستی ولی همه چیزت میشه عالی تقریبا هم قد منی من ۱۶۵ هستم یه زمانی وزنم ۶۵ بود همه ازم تعریف میکردن خودمم کیف میکردم تا این ک حامله شدم و زدم فاتحه همه چیو خوندم و تبدیل شدم ب ۷۳ کیلویی چاقالو و شکم دار  

خدایا ب خاطر همه چیز شکر🙏🙏🙏

من با قد 164 وزنم 52 هست هر کی دیده پسندیده 😁✌️😂😂😂😂

ن جدی هر جا میرم بهم میگن چقد خوش هیکلی

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ماشالله به علم تغذیه ی کاربراااا…

بستگی به عضلاتتون،استخون بندی،مدل بدنتون

تو‌ وزن سلامتی هستید

اگر احساس چاقی میکنید بهتره برید باشگاه روی عضلاتتون کار کنید 

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706