2726
من تو خونه ی پدرم داخل فقر بسیار بدی بودم اگه قرار باشه ازدواج کنم هیچوقت با ادم فقیر ازدواج نمیکنم ...

منم مجردی شرایط شما رو داشتم با این تفاوت که پدر من خیلی خوب و مهربونه

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️

روزی که با همسرم ازدواج کردم هیچی نداشت . حتی شغل هم نداشت

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینو بگم که مجردم برام مادیات مهم نیست در حد معمول فقط 

اینکه سالی فقط یه مانتو بخرم ولی کنارش حالم خوب باشه مهم نیست همین کافیه

حسین دعای مستجاب مادرم.....                      هیچی ازم نپرس هیچی 

به نظر من شرایط مالی خیلی مهمه

اگه چند وقت بعد ازدواج رابطه سرد شه ک میشه معمولا

چیزی واسه دل خوش بودن بهش داشته باشی

💫 همیشه شاد باش ، بیهوده ترین روزها ، روزی است ک در آن نخندیده باشیم 💫
پشیمون نیستی؟ ک همه دوستات لباسای آنچنانی میپوشم مسافرت‌های آنچنانی تو قناعت میکنی؟ 

عزیزم چون دوسش داشتم نه درکش میکردم . چون خودش لیاقتشو داشت چند سالی اذیت شدیم اما الان چندساله یه شغل خیلی خوب دارع با درامد بالا . یهویی مث معجزه تو یه شرکت خیلی خوب استخدام شد . شماهم نگران نباش خدا هوای بنده هاشو دارع 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ...