2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم به خاطر کار پسرم قیافه گرفت😤

| مشاهده متن کامل بحث + 97484 بازدید | 1163 پست

تجربه ها سخت بدست میان 

شما الان متوجه شدی باید بیشتر مراقب بچت باشی . نمیگم نبودی بچست یک لحظه هم نمیشه غافلش شد . الآنم ناراحت نباش عزیزم .

گاهی بعضی رابطه ها دنبال بهونه هستن که قطع بشن . و واقعا جای تأسف داره 

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد ...‌‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم هنوز خوابه بیدار شد با خود خواهرش میرن بخرن 

چرا باید با اون بره عزیزم؟ خودتون بخرید بره در خونه بده بهش.بنظرم زیاد رو نده ب این ادم.

یعنی وااقعا راه میفته با برادرش بره گلدون بخره؟؟ خدای من چ ادمایی وجود داره

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2728

واقعا میگین ؟عمه ی بچه بود ناراحتی نداره خدا رو شکر خود بچه چیزیش نشد 

من اصلا ناراحت نمیشم به شکستنی دل نبندین چون می‌شکنه 

آنقدر خوب نیست به مال دنیا آدم دلبسته باشه 

ولی استارتر مراقب بچه باش خدایی نکرده آسیب غیر قابل جبران نبینه

بعضی ها آنقدر خسیس اند وسایلشون میپرستن مادرشوهر من ۳۰سال پیش بچه خواهرشوهرش،پرده رو کشیده پرده ...

دنبال بهانه بوده

واضح نیست ؟

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
شوهر شما ميتونه تشخيص بده چ ماركي بوده چ ارزشي داشته قيمتش چقدر بوده؟؟؟ ناراحتي خواهر شوهر شما هم اي ...

شوهرم با خواهرش باهم میرن اون انتخاب میکنه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
اتفاق اتفاق یک لحظه پیش میاد من انگشت دست پسرم که ۲ سالش بود قطع شد تا نصفه بردیم پیوند زدن چون با ب ...

دقیقا 

اتفاق تو یه لحظه پیش میاد

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738
تجربه ها سخت بدست میان  شما الان متوجه شدی باید بیشتر مراقب بچت باشی . نمیگم نبودی بچست یک لحظ ...

گفتم که کنار گلدون نشسته بود منم یه لحظه سرمو آوردم پایین میوه پوست بگیرم یهو خورد به گلدون 

وگرنه من ولش نکرده بودم یهو شد

چرا باید با اون بره عزیزم؟ خودتون بخرید بره در خونه بده بهش.بنظرم زیاد رو نده ب این ادم. یعنی وااقع ...

اره معلومه که میره 

من که امروز حوصله بیرون رفتن ندارم اصلا 

همسرمم الان بهش زنگ میزنه باهم برن بخرن

دقیقا  اتفاق تو یه لحظه پیش میاد

بله درسته عزیرم ولی به اینم فکر کن بعضی اتفاق ها جبران ناپذیره و باعث نشه خدای نکرده یه عمر پشیمانی بار بیاره فدات شم خیلی  خیلی خیای مرافب بچه به این کوجیکی و شیطون باش من خودم بچم کوچیکه خیلی سخته مادره خسته میشه نیاز به استراحت تفریح داره ما یه جای میرم پسرم کوفت ادم میکنه من رفتم مثلا یکم حالم عوض بشه ولی مجبورم فقط بدو بدو کنم مراقبش باشم تا جای که خود مادر شوهرم با خواهر شوهرم میگن ول بچه رو بزار یکم به حال خودش باشه ولی خب من دوست ندارم اتفاقی براش بیفته بعد یع عمر پشیمانی برام بمونه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
بله درسته عزیرم ولی به اینم فکر کن بعضی اتفاق ها جبران ناپذیره و باعث نشه خدای نکرده یه عمر پشیمانی ...

گفتم که حواسم بهش بود 

تو یه لحظه اینطوری شد

کار خواهر شوهرت که زشته واسه یه گلدون دیگه اتفاقه ....شمایی که بچه ی کوچیک دارین وقتی جایی میرین اول اجازه بگیرین و چیزای شکستنی که جلوی دستن بردارین بزارین توی یه اتاق بگین میترسم بچه بشکنه و با خیال راحت بشینید

کار خواهر شوهرت که زشته واسه یه گلدون دیگه اتفاقه ....شمایی که بچه ی کوچیک دارین وقتی جایی میرین اول ...

پیشنهاد خوبیه مرسی

شوهرم با خواهرش باهم میرن اون انتخاب میکنه

شما باید حواس ات ب بچه می بود

ولی بنظر من اینکه ایتقد بدبخته ک یه گلدون براش اینقددددد باارزش بوده و قراره راه بیفته بره بخره رو کلا باهاش کات کن

این ادم‌هیج ارزشی برای ادما قائل نیست! اصا نمیتونم تصور کتم با همچی ادم‌مضخرفی در ارتباط باشم

همه مون میمیریم و اینا اشیا هزاران سال بعد ما خواهند بود. اینقد وابستگی ب دتیا و مال دنیا برام قابل هضم نیست

2706