2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم به خاطر کار پسرم قیافه گرفت😤

| مشاهده متن کامل بحث + 97484 بازدید | 1163 پست

والا من خودم رو وسایلم حساسم 

وقتی ی نفر به وسایل دست بزنه هم ناراحت میشم 

اون بچه گلدون نشکسته 

تو و پدرش شکستید 

باید مراقب میبودی 

دیگه چقدر توقع داری ک همه بگن حق با توعه 

اگر بچه ت نمیتونی کنترل کنی نرو مهمونی تامام

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از من ناراحت نشی ولی من اینجور مواقع مادر رو مقصر میدونم بچه که چیزی متوجه نمیشه 

توی مهمونی مادر باید از اول تا اخر حواسش به بچه باشه چیزی نشکنه 

منم روی ظرف و ظروف و شکستنی خیلی حساسم 

ظرف تو خونم بشکنه اصلا دیگه اون ادم سابق نمیشم تا چند روز 

Ashpazi_ ba_ sayoo( مهتاب اینانلو)  آیدی من در اینستاگرام 
2731
سلام دریا جان  حالا این قضیه رو فراموش کن که مقصر کیه  آراز منم همسن دیاره دیگه میفهمم چ ...

چه کار خوبی 

منم خیلی مراقب دیارم ولی این یهو شد 

راستی آراز چند تا دندون داره؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

اول اینکه شما باید مواظب بچه می بودی که خدا نکرده به خودش آسیب نزنه بعدم صاحب خونه میدونه بچه کوچیک میاد باید وسایل اینجوری،جمع میکرد کاری،هم که شده باید خدا رو شکر میکرد تو خونه ش به بچه آسیب نرسیده اونم بچه برادر 

2738
قفل کن بره چه اعصابی داری همه نظرات تکراری شده، منم حقو به تو میدم فدای سرش، اونجا عذرخواهی میکردم و ...

نه دستشویی نبودم داشتم میوه پوست میگرفتم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
یک میلیون دو میلیون ده میلیون صدمیلیون شاید خیلی گرون بوده ناراحت شده 

باشه میخریم دیگه 

دیگه چیکار کنم؟؟ 

بله بچه هست درسته ولی بچه زیر دو سال رو ول کنی به همه چی دست میزنه و خراب می‌کنه یا می شکنه و واسه خ ...

گاهی حتی اگر پشت سر بچه هم راه بری ممکنه یه اتفاق پیش بیاد 

همه چیز دست مراقبت پدر و مادر نیست 

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
همینکه اومدی خونه خوب کردی.و چقد کم شعوره خواهر شوهرت.دیگه خونش نرید و گلدونشم سریع بخرید بدید بهش

همسرم هنوز خوابه بیدار شد با خود خواهرش میرن بخرن 

فدای سر گل پسرت .اگه میتونید یدونه گلدون مثل اون یا شیبه بخرین دیگه هم خونشون نرو اگه پرسید بگو میترسم پسرم مثل اوندفعه کاری کنه ناراحت بشی.

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
2706