2376
2368

امشب ما رو شام دعوت کرده بود

پسرمم ده ماهشه و هنوز بلند نیست راه بره فقط چهار دست و پا میتونه بره 

گوشه دیوار خونشون یدونه گلدون بود 

پسرم که داشت چهار دست و پا میرفت خورد به گلدون و گلدون شکست 

پسرمم خیلی ترسید و خیلی گریه کرد 

شوهرم به خواهرش گفت یا پولشو میدم یا یکی برات میخرم ولی خواهرشوهرم همش تو قیافه بود 

ما هم دیدیم خیلی تو قیافه ست زود پاشدیم اومدیم خونه

منم خیلی ناراحت شدم بالاخره پسر من بچه ست عقلش نمیرسه حالا این اتفاق افتاده براش میخریم دیگه این کارا چیه اخه 

شما بودید چه واکنشی نشون میدادید؟؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

باید مواظب بودی خب بچه رو ول کردی دنبالش میرفتی 

اومدی اصلا میفتاد رو سر بچت 

جان عزیزت نظرات منو لایک نکن. فقط پاسخ. مرسی عشقم.                                                                دوتا بچه هام همه زندگی من.خدایا کمکم کن

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدم میاد از این ادما 

خب بابا بچه هست 

به جای اینکه بگن خوبه شیشه تو پای بچه نرفت،قیافه میگیرن 

ولشون کن 

پسر خودت خوبه؟

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت

شما باید مراقب  بچه میبودی....حتی ممکن بود  گلدون  شگسته به بچه آسیب بزنه...هواست  کجاست دقیقا.....بعدشم  نمیشه  بزنین بکشنین  هرچی رو  بگین پولشو میدیم ...پولشو  میدیم....یعنی چی😑😑😑😑بخاطر سلامتی  بچه خودتونو  مراقب باشین حداقل

به دلایلی امضای سابقمو پاک کردم........۸ساله کاربر اینجام....این کاربری ۹من هست...هرجا کمکمو نیاز داشتین ...تک کنین منو💚
2372

بعضیوقتا ادم انقدر روی وسایلش حساسه که فرصت نمیکنه به رفتار درست فکر کنه خرابکاری بچه ها هم جز اون دسته عصبانی کنه شما بیخیال باشین درست میشه

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝 اینجا همیشه می دیدم که آدما خواستهاشونو مینویسن یا درداشونو راستش منم سالهاس منتظرم دعاهام مستجاب بشن  دلم میخواد یه روزی منم بنویسم شد اون چیزی که باید می شد دعام کنین💌
چه زشت بوده کارش

چون گفت خواهر شوهر اینو میگی 

اگر برعکس میشد. برعکس میگفتین 

جان عزیزت نظرات منو لایک نکن. فقط پاسخ. مرسی عشقم.                                                                دوتا بچه هام همه زندگی من.خدایا کمکم کن
باید مواظب بودی خب بچه رو ول کردی دنبالش میرفتی  اومدی اصلا میفتاد رو سر بچت

حالا یه اتفاق بود 

من بچه‌ رو ول نکردم 🙄🙄

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
باید مواظب بودی خب بچه رو ول کردی دنبالش میرفتی  اومدی اصلا میفتاد رو سر بچت

دقیقا

به دلایلی امضای سابقمو پاک کردم........۸ساله کاربر اینجام....این کاربری ۹من هست...هرجا کمکمو نیاز داشتین ...تک کنین منو💚
2373