2733
2734
عنوان

با یه بزمجه دارم زندگی میکنم این چه تقدیریه آخه😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 72967 بازدید | 388 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوهرت بگو بگیرتش.   خواهر من مارمولک میگیره😐بعد زنگ بزنین آتشنشانی؟

بزمجه رو سرچ کن خیییلی بزرگه

کشورم، توی سکوت و بدون خون و خونریزی، توسط افغان‌ها مصادره شد🖤  https://www.karzar.net/61859
2731
اندازه تمساحه نه؟ من عکسش رو دیدم حیلی بزرگ بود

نه بابا خواسته مثلا بیایم تاپیکش  منطورش مارمولک هست

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤
باید کابینتا رو بکنیم  شوهرم میگه نصاب بیارم باید سه میلیون بدم  

از این چسب موش ها بگیر بزار چتد جا تو اشپزخونت میچسبه بهش راحت میشی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2738

مطمئنی بزمجه اس؟ آخه خیلی بزرگه و اینکه خطرناکه من تو مستند دیدم حتی گاومیشای بزرگم شکارمیکنن اونوقت شما امنیت جانی ندارین؛؛؛؛؛؛ ۱هفتهههههه؟؟؟؟

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

يه كابري ميگفت همه جا خونه شون مارمولكه بچه ها باورشون نميشد عكس گرفت فرستاد چقدر بزرگبودن بعد هم گفت گاهي بزمجه مياد او خونه شون فكر كنم ازشهر هاي جنوبي بودن 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706