2733
2734
عنوان

خانوما بیاید…

127 بازدید | 15 پست

با مادرشوهرم اینا تو ی ساختمون هستیم

شوهرم شبا تا ننش و خواهرشو نبوسه نمیاد خونه

شب ک میشه میره میبوسدشون بعد میاد بالا

ناراحت بشم یا نشم

نیاید بگید عب نداره مادرشه… اون ۹ماه تو شکمش تحمل کرده و زاییدتش..چون اون بزرگش کرده از اینجور چیزا نگید خواهشا

ی لحظه خودتونو بذارید جای من😒 

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

خدایی راس میگی ؟؟😐

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داداش من اوایل روزی س بار میومد بالا پیشمون ما طبقه بالاییم‌اونا پایین درشونم ب راه روی ما باز میشه اما دیه کمترش کرد و روزی ی بار میاد بالا اگرم کار داشته باشه یا مهمون باشه در شرایط خاص بیشتر از ی بار میاد اره باهامون شوخی میکنه میبوسمون بعد میره اما دیه منتظر بمونه بخوابیم بعد بره ن حدودا ۱۵ دقیقه یا ۱۰ دقیقه بیشتر طول نمیکشه

خیلی دوستانه باهاش صحبت کن این لوس بازیارو بزاره کنار. البته من خودم موفق نشدم. هر روز چندبار میره مامانشو میبینه و بهش سر میزنه و هنوز بچه ننه هست. ولی انشاالله ک شما موفق بشی. حق داری گیر بدی. 

تاریخ شروع رژیم:20/06/1401. وزن فعلی :82 وزن هدف اول: 72 وزن هدف نهایی: 68
2738

به نظرم مشکلی نداره خیلی هم خوبه

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.
خدایی راس میگی ؟؟😐

دروغم چیه حوصله توضیح ندارم بعضی رفتارای مسخره و لوسشو وگرنه کرک و پرات میریخت

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

😑 حق داری عصبی بشی ، والا منم جای تو بودم بدتر از این بودم اصلا به شوهرم محل نمی‌داشتم تا بفهمه ، اگه امکانشو دارید از اونجا بیاید بیرون وقتی انقد به خانواده اش وابسته است برای تو اذیت کننده میشه

برای دل خودم می‌نویسم ، هرچیزی که به ذهنم بیاد روی برگه ی کاغذ یا توی یادداشتها ی گوشیم می‌نویسم ، خیلی بهم آرامش میده ☺️ به شما هم پیشنهاد میکنم ، نوشتن رو ، درمورد هرکس و هرچیزی و هرجوری که دوست دارید بنویسید 💕
به نظرم مشکلی نداره خیلی هم خوبه

تازه بعدها بچه ات از باباش الگو می گیره همینطوری بهت محبت می کنه

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.
😑 حق داری عصبی بشی ، والا منم جای تو بودم بدتر از این بودم اصلا به شوهرم محل نمی‌داشتم تا بفهمه ، ا ...

الان دقیقا من اینجوری شدم اصلا محالش نمیدم ولی از درون شلوغه فکرم

اگه تورو هم هرشب میبوسه اوکیه😂

نه متاسفانه اینجوری نیس🥲😂

2706