2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوزاد چند وقته منظورته؟چقدرشو استفاده کردی؟

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید
2728
باید استامینوفن بذاری

س روز پیش واکسن ۶ ماهگی پسرمو زدم شب ک تب کرد بردمش دکتر واسش شیاف دیکلوفناک تجویز کرد در حالی ک تبش خیلی بالا نبود من اطلاعیم در مورد دیکلوفناک نداشتم از وقتی فهمیدم اصن برا کودکان نمیشه استفاده کرد دارم دیونه میشم س روزه شیر ندارم ب بچه م بدم 

2738
شیاف استامینوفن باید بذاری تازه اونم شش ماه به بعد با قطره تبش پایین نمیاد؟

شیاف استامینافن من از ۲ ماهگی بعد از واکسن ها دکتر گفته میتونی بذاری

مجاز هست

مخصوص نوزادان

ولی دیکلوفناک نشنیدم برا بچه اصلا 

🌱
س روز پیش واکسن ۶ ماهگی پسرمو زدم شب ک تب کرد بردمش دکتر واسش شیاف دیکلوفناک تجویز کرد در حالی ک تبش ...

نه اشکالی نداره منم دخترم ۶ ماهش بود کرونا گرفت با هیچی جز شیاف دیکوفناک که دکتر داده بود تبش پایین نمیومد البته یک سومشو میذاشتم براش دکتر گفته بود

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید

عزیزم شیاف استامینافن باید بهش بزنی بعد اگه دیدی پایین نیومد یک سوم وزنش به مقدار سی سی از سرنگ بهش شربت بروفن بده. البته با دکتر صحبت کن از چ سنی میشه بروفن داد. من بچم از دوسال ب بعد دادم

2706