2733
2734
عنوان

چکار کنم از خریدام راضی باشم

234 بازدید | 13 پست

هیچوقت نشده از خرید لباس برای خودم یا دخترم راضی باشم

با اصرار و کلی تمرکز رو لباس میخرم عاشقش میشم اما بعد هی نگا میکنم میگم وای چرا من پول الکی هدر میدم ای چیه

باشههههههه باشهههه حق با تو 

اووووف مثل من

تو مغازه دوستش دارم میارم خونه میگم ای چی بود خریدم

و در آخر هم این دنیا به من ی وطن بدهکاره ک توش فقط ب زندگی کردن فک کنم ن رفتن✈️تقاضای دوستی قبول نمیکنم ممنون که درخواست نمیکنید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینطورم خیلی حساس نباش هرچی بیشتر بگردی اخر چیز بدتری میگیری هرچیزی که اول چشمتو گرفت بخر و خیلی بهش فکر نکن مهم اینه که پسندش کردی و بعدا دوباره قراره بخری و همیشگی نیست😊

من ی پرسه طولانی برا خرید هرچیزی دارم

اول میبینم خوشم میاد یا نیازشو احساس میکنم

بعد خوب میسنجم واقعا لازمه یا نه

بعد رنگ و اندازه رو با باقی وسایل یا لباسا میسنجم

تازه میرم بازارر

چندین پاساژو میرم قیمتارو میگیرم

میام خونه میرم حموم درموردش فک میکنم با توجه ب پولم کیفیت و نیازم از یجا خرید میکنم😂

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

زود خرید نکن  چندروز صبر کن😁من خودم ابنجوریم اصلا عجله نمیکنم تو خرید تا به خودم ثابت نشه که واقعا دوسش دارمو 

بهش نیاز دارم نمیخرم برای خودم..

و بعد اینکه بدون در نظر گرفتن قیمتش خرید کن معمولا تو آف ادم لباسی میخره بخاطر قیمت مناسبش بعد پشیمون میشه ..

من از باور مرگ دارم میام و میخوام بگممعجزه اتفاق میوفته✨🌈.                                                               کاربری دوم🌱.          💚هرلحظه هزار بار خداروشکر میکنم💚.       

نمیدونم من سریع انتخاب می کنم پشیمون هم زیاد نمیشم

هرچی به چشمم بیاد و لازم داشته باشم می خرم و اگر کسی هم نظر بده که جنسش خوب نیست باز نظرم عوض نمیشه چون برای لباسی که چند سال دیگه برام بی اهمیت میشه برای همین  حس پشیمونی معنی نداره  

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 

منم جدیدا اینجوری شدم،فکر کنم به خاطر گرونی باشه،هرکس خرید میکنه به جای اینکه بعدش خوشحال باشه،ناراحت میشه به خاطر پول زیادی که از دست داده،و این اون شیرینی خرید به تلخی تبدیل میکنه ،که این چیزی که خریدم نمی ارزه

جدیدا هم اجناس خیلی جنسای معمولی و بدی دارن و خیلی گرون شدن

یه جنس خوب و با کیفیت هم وجود داره که باید به خاطرش نصف حقوق ماهیانه بدی پس کمتر آدم میره سراغش

به خاطر همین راضی نیستیم

من خودم قبلا فقط از پاساژهای خوب خرید میکردم برامم مهم نبود حالا یا میپوشیدم یا نه ولی بعدش دیگه آنقدر ناراحت نبودم

الان هرچی میخرم بعدش اصلا از جنس راصی نیستم 

منم جدیدا اینجوری شدم،فکر کنم به خاطر گرونی باشه،هرکس خرید میکنه به جای اینکه بعدش خوشحال باشه،ناراح ...

منم دقیقا ب همین علت ناراحتم شوهرم کارگره کلی قرض و بدهی داریم وقتی یچیزی میخرم نگاش ک میکنم میگم اصلا نمی ارزید لازم نبود قشنگ نیس

باشههههههه باشهههه حق با تو 
منم دقیقا ب همین علت ناراحتم شوهرم کارگره کلی قرض و بدهی داریم وقتی یچیزی میخرم نگاش ک میکنم میگم اص ...

دقیقا به خاطر همینه که بهت گفتم،یه بار فکر کن مثلاااااا یه جنس ۴۰۰ تومنی رو ۴۰ تومن خریدی به نگاه ۴۰ تومنی بهش کنی میبینی چقدر قشنگه چقدرم راضی هستی،خدا نگذره از باعث این همه گرونی ،کوچکترین احتیاجات و دلخوشی آدما شده زهر