2726
عنوان

افزایش اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 24 پست
وقتی همه چی عالیه اما نمیشه پس خدا نمیخاد حتما یه حکمتی هست 

نه عزیزم من اعتقادی به این چیزا ندارم که حکمت نیست و اینا ولی خدا اگه همه چیز نرمال باشه همه چیز رو اوکی می‌کنه نباشه نمبکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم من اعتقادی به این چیزا ندارم که حکمت نیست و اینا ولی خدا اگه همه چیز نرمال باشه همه چیز رو ...

مورفولوژی و تحرکش چنده ؟

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی 😔
2728
مورفولوژی و تحرکش چنده ؟

عزیزم خوندم تاپیک هات رو تو خودت کیست داری همسران با دارو از دو رسیده به هفده تازه بذار یه راهنمایی بهت بکنم برو پیش دکتر و اول هرجوری هست عکس رنگی رو بده تا هم رحمت پاک بشه هم کیستت ریزه دفع میشه بعدم برو دارو های خیلی قوی زیر نظر دکتر برای شوهرت بگیر و خودتم ویتامین دی و فولیک اسید آهن کلسیم به طور مداوم مصرف بکن و اصلا دارو از عطاری و اینا نگیر فقط از دکتر اصلا سر از خود مصرف نکن بعدم موقع تخمک گذاری هر دوازده ساعت اقدام کن بعدم انشالله نتیجه میگیری اگر نگرفتی فوری برو برای آی یو آی اصلا عقب ننداز من خودم الان همه چیز خودم عالیه عالی فقط شوهرم یکم تحرکش پایین اونم از حد نرمال هشتاد پایینتر هم تعداد هم شکل همه چیز خوبه ولی نمیشه این مشکلارو سر سری نگیر دنبال داروهای الکی هم نباش

عزیزم خوندم تاپیک هات رو تو خودت کیست داری همسران با دارو از دو رسیده به هفده تازه بذار یه راهنمایی ...

من کیست ندارم . اون مال چند ماه پیش بوده که رفع شد 

عزیزم خوندم تاپیک هات رو تو خودت کیست داری همسران با دارو از دو رسیده به هفده تازه بذار یه راهنمایی ...

فک نکنم من دنبال داروهای الکی باشم . داروهایی ک من برا همسرم گرفتم آمریکایی و بهترین داروهاست . فقط اینجا مطرح کردم ببینم کسی نتیجه گرفته یا نه 

فک نکنم من دنبال داروهای الکی باشم . داروهایی ک من برا همسرم گرفتم آمریکایی و بهترین داروهاست . فقط ...

من ذخيره تخمدانم كم بود دكتر بهم كپسول اووبوست داده بود

رفتم داروخانه دكتر داروساز گفت كانت بووست هم براي افزايش تعداد خوبه اونم گرفتم همسرم چند تا خورد ولي باردار نشدم

دكتر براي همسرم ازمايش داد

تحرك اسپرمش كم بود ولي تعدادش خوب بود 

كانت بوست رو گفت نخوره بهش سمناكس داد و پودر اندروفرتي 

سمناكس ايران نبود از دبي گرفتيم 

دكتر گفت بعد از ٧٥ روز ار مصرف اثر داره 

بعدشم من باردار شدم نميدونم اثر دارو بود يا نه

بارداري من كه بيشتر معجزه خدا بود 

ولي براي مشكلات مردانه اورولوژيست خيلي خيلي بهتر ميتونه كمك كنه