2733
2734
عنوان

کسی بیداره؟

194 بازدید | 21 پست

شوهرم خر و پف می‌کنه چند شبه اینطوری شده ،قبلا هم میشد اما کمتر.دیوونم کرد.اصلا چند شبه من یه ساعت هم درست نخوابیدم 

بیدارش میکنم جا به جا می‌کنه خودشو باز همون اش و همون کاسه.ده دقیقه قبل بیدارش کردم گفتم سرت رو درست بزار عزیزم یهو ناراحت شد گفت توام منو کشتی پتو و بالش برداشت رفت تو هال.منم  زورم اومد گفتم مرسی در رو هم پشت سرت ببند.محکم بست و رفت 

حالا رفته تو هال نمی‌دونم واقعا خوابه یا بیداره عمدا اینقد صدا خر و پفش رو بلند کرده که اذیت کنه آخه صداش دو برابر شده.

ای خدا من چیکار کنم با خر و پفش؟؟؟ کسی راه حل داره؟.دکتر هم نمیره.خب منم استراحت نیاز دارم به خدا روز همش کسل و بد اخلاقم چون شب خواب درست ندارم 

بابامم این شکلیه و کاریش نتونستیم بکنیم

یدونه قرص سرماخوردگی بردار و یک چهارمشو بخور فوری خوابت میبره 

اگه دلتون گرفت و خواستید با کسی حرف بزنید من همیشه واسه گوش دادن بهتون حاضرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😐😐😐😐 چقد بده خروپفج

دیوونم کرد بعد طلبکارم هست .خیلی خودخواهیه 

باید بره دکتر اگه انحراف داره درمان کنه.به خدا تا چشمم گرم میشه یهو یه جوری خرناس می‌کشه دو متر میپرم😐

2738
ما نزدیک تبریزیم  واقعا ترسیدیم😢😢😢😢ما طبقه سومیم من بیدار شدم فقط داد میزدم یا ابلولفضل

خدا کنه خسارت جانی نزده باشه به کسی.

دلم خون میشه برا هموطنام .چقد سختی باید بکشیم...

اینهمه مشکلات اقتصادی و...کم بود زلزله هم اضافه شده.امیدوارم سالم باشن همه

من که چندساله جامو جدا کردم. شوهر منم خرو پفیه.گاهی اصن به انحراف ربطی نداره.بالشش پسته، روبالا هم میخوابه. بهش میگم بالش بلند بزار زیرسرت، میگه نه.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
دیوونم کرد بعد طلبکارم هست .خیلی خودخواهیه  باید بره دکتر اگه انحراف داره درمان کنه.به خدا تا ...

مهربون باش و به ایشون  بگو که نگران سلامتی خودش هستی 

خطرناک هست 

و اینکه اگر از دهن نفس می‌کشه دندون هاش داغون میشه و خودش هم خواب خوبی نداره

اگر بجای خواب خودت توجهت رو یکبار بدی به سلامتی ایشون ، حتما ایشون هم واسه خودش و بعد شما هم که شده درست می‌کنه اوضاع رو 

عزیزم، قرص نخورید برای خواب. فردا هزار جور مشکل جدید خدایی نکرده پیدا می‌کنید. 

این چه تزیه. تا خوابت نمیبره، پاشو قرص بخور. 

با همسر در زمان بیداریشون صحبت کنید. و براشون در کمال آرامش و احترام صحبت کنید و براشون توضیح بدید‌.

دست و پا گم کرده‌ای دیدم، دلم آمد به یاد. سالک یزدی 🌸💛
2706