2410
2400

سره عقل اومد الانم زندگیمون خوبه.اما روزگار بدی داشتم فک میکردم تموم نمیشه اما شد.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دراین درگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه ز امروزت مشو غره که از فردا نه ای اگه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402
2417

من نمیبخشمش و داریم جدا میشیم

❤️ مامان بهار و بهراد ❤️ بهار دختر بهار  ❤️ هر چه مرا تبر زدی زخم نشد جوانه شد 🌱من قهرمان زندگی بچه هام هستم 😍 درخواست دوستی از طرف آقایون، افراد ناشناس و تازه وارد قبول نمیکنم✌️آنکه بمن وفا نکرد مرهم تو نمیشود 👀اعتماد تو قلب من خودکشی کرده💔
چطوری سر عقل اومد؟

رفتم چند ماهی خونه ی پدرم.اما تاثیر نداشت.فک میکنم سنش بالاتر رفت متوجه کاره اشتباهش شد.هر دفعه با ارومی تیکه مینداختم بهش کاراشو به روش می اوردم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دراین درگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه ز امروزت مشو غره که از فردا نه ای اگه

شوهر من با چندتا دختر در تماس بود و پیام میداد بهشون تو اینستا واتساپ البته دخترا شهرای دیگه بودن تو شهر ما نبودن وقتی فهمیدم اول خواستم به روش نیارم ببینم تا کجا پیش میره ولی یه مسئله پیش اومد گفتم تو همچین ادمی هستی از چتاشون و تماساشون عکس گرفتم یه کم داد و بیداد کردیم قسم خورد تکرار نکنه فعلا دلم ارومه بلاخره یه بار فرصت دادن به خودمونو زندگیمون لازمه 

الان خوبین؟

بعد از اون اتفاقات دیگه هر مشکلی پیش بیاد هر اشتباه کوچیکی کنم بهم میگه یادم نرفته خیانتتو و سرکوفتشو بهم میزنه با اینکه صد هزار بار گفتم غلط کردم ولی بازم...

اون اولا خیلی بی اعتماد بود الانم هست ولی خب یکمی کمتر

قبل غلطی که کردم فرشته بود ولی بعدش دیگه یکی دو باری دستش روم بلند شد

همش به خاطر حماقت خودم بود

بعد از اون اتفاقات دیگه هر مشکلی پیش بیاد هر اشتباه کوچیکی کنم بهم میگه یادم نرفته خیانتتو و سرکوفتش ...

خودت تا حالا از شوهرت خیانتی ندیدی؟؟

غرورت تمامِ توست.هرگز آن را به هیچ و پوش نفروش.از آمیختن تفاهم و نیاز و هوس و وابستگی،چیزی خلق می شود که ما نامش را گذاشته ایم‌ عشق. در زندگی ات آن را بار ها و بار ها تجربه خواهی کرد،و هر بار خواهی پنداشت که این بار تفاوت دارد،که هر بار اشتباهی بوده است،که این بار آخرین بار است...نمی گویم چیز بدی است،لازم است؛امّا غرورت را تنها برای یک بار و تنها برای یک نفر،فدایش کن... از کفرِ من تا دینِ تو راهی به جز تردید نیست...دل خوش به فانوسم نکن این جا مگر خورشید نیست؟...با حس ویرانی بیا تا بشکند دیوارِ من...چیزی نگفتن بهتر از تکرار طوطی وار من. یادمه قبل آشنایی با تو همیشه از اسمت بدم میومد....آدمی زاده دیگه با بعضی چیزا اُنس نمی گیره...روزی که دیدمت و اسمت رو پرسیدم با خودم گفتم شانس رو ببین یکی پیدا شد که دقیقا همون اسم رو داره...اما سرنوشت و تقدیر همیشه زورش بیشتر از خواسته ی دل ما آدماست...الان هر جا اون اسم رو می شنوم دیگه بدم نمیاد فقط و فقط یاد تو میفتم...یاد خودِ خودِ تو.😔😔
2407