2737
2734
عنوان

مادربزرگاتون چه کلمه هایی رو اشتباه میگن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2495 بازدید | 132 پست
الان با همیم دخترم و پسرم با هم کار می‌کنیم و زندگی می‌کنیم منتها دختره داره میره عزا گرفتیم با پسرم ...

نه دیگه بذار پسرت زن بگیره ایشالا عروس میاد براتون غذا میپزه ... همسایه پایینی ما هم یه پدر پسرن ... نه پسره زن میگیره نه باباهه ... دوتایی قو قو میرن سر کار میان.. 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
نه دیگه بذار پسرت زن بگیره ایشالا عروس میاد براتون غذا میپزه ... همسایه پایینی ما هم یه پدر پسرن ... ...

جشم واقعا احساس یاس و ناامیدی دست داد بهم شوخی میکنم من اصلا قصد ازدواج ندارم میخوام ادامه تحصیل بدم🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در کل مادربزرگ‌ها اگر قلقشون بدست بیاد برای سربه سر گذاشتن خیلی خوبن یه خانم میگفت ۸۰ سالشه من سال ۶۵ تو کیش شاغل بودم با دوستام دونفر بودن بغل دست من هم این خانم اومد شدیم ۴ نفر اون دو تا به من خندیدن ردیف جهار تایی وسط بودیم من اصلا به سمت رفیقام بر نگشتم تا تهران خاطره تعریف کردیم خندیدیم برگشتیم اونا تعریف کردن و برای بجه ها . ولی خیلی خوب بود 

خدا نکشتت😂😂😂 یاد پسر خالم افتادم که بچه بود به مامانم میگفت، خاله گوشیتو بزنم به شاش😂😂😂

😂😂😂

بابا یه چن سال پیش ک هنوز همه چی ب روز نشده بود 

باید میرفتی سوپری شارژ میخریدی بعد داییم شارژ میفروخت 

دختر خالم زنگ زد خونه مادربزرگم گف مادر به دایی بگو برام شارژ بفرسته 

اومد گف فلانی _ فلانی گفته برام شاش بفرست 

ماهم میگفتیم شاش چیه 

دو ساعت فک کردیم فهمیدیم منظورش شارژع😂

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت
2738

مادربزرگ شوهرم اسم پسرم محمد پارساس یه سری میگفت محمد پاسدار حالا جدیدا میگه محمد پارسال 🤦🤣

مادربزرگ خودمم به سس میگه سوس 

شعور داشته باش😐 همین! هیچکس از بی شعوری خیری ندیده !! 
خدابیامرزتش ۹۷ فوت شد  ولی اسم نوه نتیجه هارو اشتبا تلفظ میکرد  کوروش میگف خوروش  ...

روحشون شاد باشه

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
2706