2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم قبلا یه سوال در مورد این کرم پرسیده بودم ولی کسی جوابمو نداد. منم یه جا تعریفشو شنیده بودم و شک داشتم که بخرم استفاده کنم یا نه. شما استفاده نکردین؟ کسی رو می شناسین که استفاده کرده باشه و نظرش چی بوده؟
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
2728
منم این کرمو یکی از دوستام که ویزیتور بود بهم هدیه داد. منم چند بار استفاده کردم اما خیلی چرب بود. نمیدونم اثر داره یا نه ولی من ازش خوشم نیومد. اگه کسی راضی بوده بگه بقیه کرمو هم استفاده کنم
منظور همین کرمه؟ قیمتش همین 7 تومنه؟ http://esam.ir/itemView.aspx/315812/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A8.htm
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
2738
کرم ادیب فوق العادست من هم برای جوش و لک هم برای روشن کردن پوست ازش استفاده میکنم دختر عموم برای منافذ پوستش ازش استفاده کرده کنار یه صابون که نمیدونم چی بود خیلی راضیه شاید باورتون نشه اما چند وقت یه بار میگه سر نماز دعات میکنم که اینو بهم معرفی کردی (: http://www.ebargesabz.ir/28-کرم-گیاهی

علاوه بر این کرم، محصولات شرکت ادیب واقعا کیفیت خوبی دارند.بنده پماد سوختگی ادیب را هم استفاده کردم که خیلی زود درد سوختگی را کاهش میدهد و برای درمان سوختگی خیلی مفیده و از میان آشنایان مان هم افراد زیادی ازش استفاده کرده اند.جالبه بدونید که عده ی زیادی با این پماد سوختگی حتی اثری از سوختگی روی چهر ه شون هم باقی نمونده ،ولی در مقایسه با کسانی که از روشهای دیگر مثل بیمارستان استفاده می کنند اثر سوختگی تا آخر عمرشون روی جای سوختگی شون باقی می مونه و چاره ای جز تحملش ندارند . ولی این پماد سوختگی رو بنده ضمانتی معرفی می کنم و اثراتش شگفت انگیزه و به جرات می توانم بگویم بهترین پماد سوختگی موجود در بازاره و بیخودی جایزه مدال برنز جهانی از فدراسیون اختراعات آلمان را نگرفته است.

دوستان نمونه هایی از درمان سوختگی با پماد سوختگی ادیب درم را می توانید در زیر مشاهده کنید.

https://goo.gl/WM6ENJ

2706