2410
2553

اصلا درک نمیکنم اینهمه ما شما رو زحمت بدیم 

اینهمه خودمون و زحمت بدیم واس کپی تاپیک

بابا تماااااااااااااااااااام پلتفرم های اجتماعی امکان تغییر نام کاربری 

اسم 

ادیت و حذف تاپیک و داره

بچه ها موافق نیستید؟

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

با این کار تعداد تاپیک های سرکاری زیاد میشوند و با رو شدن دست آنها استارتر ها به سرعت تاپیک خود را پاک میکنند

اصلا دوست دارم نظر بپرسم بعد کار خودمو انجام بدم 😎 کاربرای زیر ۱۸ سال منو ریپلای نکنن😒
2714

ن الان بهتره😂اونجوری همه براحتی داستان دروغ میگفتن 

الان ب داستان کسی شک میکنن فورا رجوع میکنن ب تاپیکاش ته و توشو درمیارن😂

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]

یه زمانی اینجوری بود میشد خودمون هر تعدای میخواستیم حذف کنیم 

متاسفانه خیلی بد شده

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
خوب پاک کنن به ما چه

همین الان تشخیص تاپیک های واقعی سخت است وای به حال وقتی که این امکان برای هرکاربر اجرا شود

اصلا دوست دارم نظر بپرسم بعد کار خودمو انجام بدم 😎 کاربرای زیر ۱۸ سال منو ریپلای نکنن😒
آره موافقم  چند وقت پیش من عکس خونمون گذاشته بودم رفته بود گوگل الان نمیدونم آشنا دیده تاپیکام ...

والا انقد دعوا و جنگ و حرفای بد شد نمینویسم اصلا منصرف شدم

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…
2706