2726
ضدآفتاب ، آبرسان ، عینک آفتابی جز جدایی نشدنی از منه کل سال 

آبرسان چه برندی میزنی عزیزم?

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی هز وقت ک میخوای بری بیرون میزنی؟؟من اصلا استفاده نمیکنم ۲۲ سالمه صورتم چروکای ریز افتاده🥲🥲 ه ...

چققدر زود عزیزم شاید ارثی هست یا مراقبت نمیکنی از پوستت 

منم قبلا اهمیت نمیدادم ازالان شروع کن الان توخونه هم ضدافتاب میزنم

2728
ینی هز وقت ک میخوای بری بیرون میزنی؟؟من اصلا استفاده نمیکنم ۲۲ سالمه صورتم چروکای ریز افتاده🥲🥲 ه ...

بله از وقتی دبیرستانی بودم‌ تا الان که ۳۳ سالمه

بدون ضد آفتاب نمیرم‌بیردن یعتی عادت کردم.روشم پنکیک میزنم البته

حتما بزن 

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚

شما از صبح که بیدار میشی تا وقتی میخوابی باید ضد آفتاب بزنی ، و هر سه چهار ساعت یه بار باید تمدید کنی

ربطی به فصول سال نداره

مربوط به نوره ، نه فقط نور خورشید حتی نور موبایل و لبتاپ و تلویزیون 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
چققدر زود عزیزم شاید ارثی هست یا مراقبت نمیکنی از پوستت  منم قبلا اهمیت نمیدادم ازالان شروع کن ...

توخونه من نمیزنم فقط وقتایی ک بیرون میرم...چون شدت آفتاب تو خونه اونقدر نیست ک پوست خراب بشه

بله از وقتی دبیرستانی بودم‌ تا الان که ۳۳ سالمه بدون ضد آفتاب نمیرم‌بیردن یعتی عادت کردم.روشم پنکیک ...

زیر ضد آفتاب باید مرطوب کننده بزنم؟؟مرسی عزیزم 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیر ضد آفتاب باید مرطوب کننده بزنم؟؟مرسی عزیزم  

اگرپوستت خشکه یکربع قبلش بزن جذب شه 

بی بی کرم ها هم‌خودشون هم ضدآفتابن هم آبرسان

شما از صبح که بیدار میشی تا وقتی میخوابی باید ضد آفتاب بزنی ، و هر سه چهار ساعت یه بار باید تمدید کن ...

به نظرم‌ن بهتره تو خونه نزد  چون پوست بهتره یه تایمایی پاک باشه   به قول معروف نفس بکشه 

بله از وقتی دبیرستانی بودم‌ تا الان که ۳۳ سالمه بدون ضد آفتاب نمیرم‌بیردن یعتی عادت کردم.روشم پنکیک ...

پپنکیک میزنی کارو‌خراب میکنی درواقع یه لایه میاد روضدآفتابت و دیگه تاثیری نداره