2376
2358
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
2381

بله

به امید روزی که تاپیک بزنم و بگم آزمون وکالت قبول شدم   در حال حاضر کارمند دادگستری⚖ من دچار زیباترین بیماری دنیا ، به نام حس امیزی یا سینستزیا هستم .افراد مبتلا در سراسر جهان به این بیماری ، فقط 4 درصد کل جهان را شامل میشوند .در این بیماری برای من عدد 3 رنگ سبز دارد ، یا اسم شقایق قرمز رنگ است ، عطر نارسیسو و سیلور سنت بوی ترش توت فرنگی و تمشک قرمز میدن .من از زمانی که یادم میاد این بیماری همراه من بوده به طوری که تمامی افراد ، اعداد، اسم ها رو در این دنیا همراه رنگ و طعم میبینم   . تاپیک بیماری ام دوستان هر سوالی دارید لطفا تو تاپیک بیماریم بپرسیددرتاپیک های متفرقه با عرض احترام سوالی در  خصوص  بیماری ام پاسخگو نیستم لینکش رو تو امضام گذاشتم . ممنون میشم ازم درباره رنگ اسمتون و خودتون سوال نپرسید جواب نمیدم 🥰‏                           

آره عزیزم ربطی نداره باید بزنی مگه روزای زمستونی تاریکی مطلقه؟نه وقتی میتونی همه جارو ببینی یعنی نور خورشید به زمین رسیده که یعنی به پوست شما هم‌ میخوره 

کاربری از ۹۵ که ترکید
2372
ینی هز وقت ک میخوای بری بیرون میزنی؟؟من اصلا استفاده نمیکنم ۲۲ سالمه صورتم چروکای ریز افتاده🥲🥲 ه ...

چققدر زود عزیزم شاید ارثی هست یا مراقبت نمیکنی از پوستت 

منم قبلا اهمیت نمیدادم ازالان شروع کن الان توخونه هم ضدافتاب میزنم

برای داداشم🖤برای سگهای بی گناهه ممنوعه🖤
ینی هز وقت ک میخوای بری بیرون میزنی؟؟من اصلا استفاده نمیکنم ۲۲ سالمه صورتم چروکای ریز افتاده🥲🥲 ه ...

بله از وقتی دبیرستانی بودم‌ تا الان که ۳۳ سالمه

بدون ضد آفتاب نمیرم‌بیردن یعتی عادت کردم.روشم پنکیک میزنم البته

حتما بزن 

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2373