2410
2404

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدرسه مخصوص اتیسم ببر . 

مشاور امر مهاجرت به آمریکا کانادا و اروپا هستم . زیرنظر دپارتمان سوپر نووا وابسته به شرکت بزرگ study2020 در صورت داشتن سوال یا درخواست دوستی بدید یا با شماره واتس اپ تماس بگیرید09376448956
2413
اتیسم هست

عزیزم چرا ناراحتی؟ من از لحنت ناراحتی حس کردم... اینجور بچه ها تو مدارس عادی از طرف دانش آموزان خیلی اذیت میشن! خودم یه دوست اتیسمی داشتم تو همکلاسیم یه دوست داشتم تشنج کرده بود تقریبا فلج شده بود.... همشون اذیت میشدن ! 

مدرسه ی استثنائی خیلی ام خوبه 

در مورد توانایی هاش توضیح میدی

رنگ ها رو اعداد و چپ و راست رو میشناسه؟

بزرگ و کوچک رو تشخیص میده؟

اگه برگه بدن نقاشی بکشه میتونه یه نقاشی معمولی رسم کنه؟

من دخترم طیفه و مرحله ی دوم سنجش قبول شد

🖤
2421
عزیزم چرا ناراحتی؟ من از لحنت ناراحتی حس کردم... اینجور بچه ها تو مدارس عادی از طرف دانش آموزان خیلی ...

باور کن کلاس اول اینقدر دخترم رو همکلاسی ها و خانم معلم اذیت کرد خانمش مسخرش میکردجلو والدین و بچه ها الان اینقدر مدرسشو وخانم معلمش رو دوست دارع

طیف یعنی چه؟

اوتیسم یه طیف وسیعی داره

مثلا دو تا کودک اوتیستیک کاملا شبیه هم نیستن

یکی مثل دختر منه میتونه مدرسه ی عادی بره اما جزو دسته ی دیرآموز حساب میشه یکی نابغه ست یکی هم اصلا آموزش پذیر نیست

🖤
در مورد توانایی هاش توضیح میدی رنگ ها رو اعداد و چپ و راست رو میشناسه؟ بزرگ و کوچک رو تشخیص میده؟ ...

بله همه این چیزا رو بلده غیر از نقاشی، فقط خورشید وعینک میکشه،، و آگه بخواد مطمئن ام میتونه ولی نمی خواهد،،، همکاری نمیکنه از همه چیز استرس میگیره حتی تمام حروف و اعداد فارسی و انگلیسی هم بلده

اوتیسم یه طیف وسیعی داره مثلا دو تا کودک اوتیستیک کاملا شبیه هم نیستن یکی مثل دختر منه میتونه مدرس ...

اها دختر تو دیر اموزه چطور دکتر به من نگفت اتیسم هست به من گفت تو مدرسع عادی با معلم خصوصی یاد میگیرع باید مدرسع استسنایی ببریش اولش سخت بود برام اما بردمش 

در مورد توانایی هاش توضیح میدی رنگ ها رو اعداد و چپ و راست رو میشناسه؟ بزرگ و کوچک رو تشخیص میده؟ ...

دخترتون اتیسم داره؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2407