2726
اخه واسه بنفش باید مو دکلره بشه وباتوجه به اینکه میگن رومشکی رنگ نمیگیره و دکلره رو مشکی مرو داغون میکنه،باید چکارکنم؟
مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میسوزه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ریموور پاک کننده رنگه
از دکلره ضعیف تر
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
کوکی چطوری باید استقاده کنم من موهام تناژ شرابی ماهگ.نی است میخوام برای عید این تناژ رنگ رو تغییر بدم تقریبا روشن بزارم
گونه ای زندگی کنید که وقتی فرزندتان به یاد عدالت,صداقت و مهربانی می افتند,شمادر نظرشان تداعی شوید.
مثل رنگ باید استفاده بشه
هم تیوپى داره هم پودرى
فقط اینکه مثل دکلره به پایه نمیرسه
رنگ رو میبره و یه تن نارنجى میده
2706