2726

چقدر دور؟!

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی دور... شاید یه سیاره تو یه کهکشان دیگه:)

impossible :) 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

«اکثرا خسته شدند و درمانده...

بسیاری میگویند نه!! نمیتوانم، نمیخواهم، نمیشود. به رفتن بدون بازگشت فکر میکنند؛ به سفر به جایی که از همه دنیا جدا شوند و خودشان باشند و خودشان

اما هیچ کدام نمی‌دانند خیلی وقت پیش به خواسته شأن رسیدند، درست همان زمانی که خسته شدند، درست همان زمانی که همه چیز را رها کردند...

همان موقع بود که رفتند، درست بود هنوز کنار همه بدی های دنیای خود بودند اما ذهن آنها رفت به جایی که فقط خودشان بودند و خودشان...»

بخش کوتاهی از جدید ترین نوشتم🫂🤎 

نظرتون؟!

دلم میخاد برم یه جایی دور از خانواده ها با بچه هام و شوهرم 

نه مامانی نه خانواده ای رهای رها از دست این همه تبعیض کاش مادرها پدرها حواسشون باشه چقدر میشکنه دل بچه ها چقدر فاصله می‌گیرن هم از پدر مادر عم از خواهربرادرشون من درست درب روبرویی مامانمینام ولی ۱۵ روزه نرفتم خونشون اصلا هم راغب به دیدنشون نیستم چون میدونم رفتن همانا و ناراحتی جدید 

های خدا……..

واسه حاجتم میشه صلوات بفرستین