2703
2553

اولیش که یه مزاحم داشتم حالا فهمیدم چقدر لاشی بوده 

یکیم هست واسه مشهد رل نه دوستیم تو تاپیکهام هست بعد مبخوان به زور دختر فامیلاشون را بهش بچسبونن اون میگه تورو میخام 10 سال تفاوت سنی دارین من 18میرم اونم 28 بعدم از خرداد تا الان مجازی هستیم ولی انگاری باهم زندگی میکنیم میگه تلاش کن کنکورت درسات اما من از وقتی فهمیدم دیگه حالم خرابه امروزم اون مزاحمو فهمیدم که چقدر کسافطه 😭😭😭😭💔

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤

چقدررر درگیر رل و ازدواج و این داستانایی

بیخیااال😐😐

درستو بچسب

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم اینا رو میذاری سختی؟ خداروشکر کن سالمی سلامتی ،تو این سن و سال کنکورت به فکر رل و عشق و عاشقی نباش حالا حالاها خیلی وقت داری

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place
2720

سختی کو اینا ک همش رابطه هاته..ب همچی نگو سختی

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

رل ملو بزار کنار چن سالته مگه خودتو درگیر این چیزا کردی

خطتو عوض کن و تمام

تازه بعد چندسال میفهمی چقد اشتباه کردی مث من

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
مگ مزاحم خوبم داریم؟!

این خیلب لاشیه فکر کن به نصف بچهای کلاس اس داده 

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤
2714
اسم اینا رو میذاری سختی؟ تو این سن و سال کنکورت به فکر رل و عشق و عاشقی نباش حالا حالاها خیلی وقت دا ...

یه شب گرسنه نخوابیده که عشق و عاشقی و رل بازی یادش بره😐

بابا ماهم نوجوون بودیم

ما هم این روزا رو گذروندیم

ماهم فک میکردیم ته سختی های دنیا همیناس

بزار بزرگتر بشی بفهمی دنیا دست کیه و سختی ینی چی

@سفید_برفی83    

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

اخه دوست گلم من هم سن توام 

ایناهم شد مشکل؟

فکرنمیکنی مقصر تویی که از راه دور و مجازی دلبسته یکی میشی؟ اونم وقتی میدونی این رابطه ها ته نداره؟ حتی اگ درست باشع؟

اینا هیچ نتیجه ای ندارن خواهر گلم ول کن این جور رابطه هارو بوقتش با بهترین فرد روبه رو نیشی و تمان

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
2706