2703
2553
عنوان

تو کلاسمون از همه ثد کوتاه ترم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 42 پست

انگشت هات مثه همه؟ 

خوب پس همه مث همه نیستند 

خدایا خودت سر بلندم کن که آرزو هام رو تیک بزنم😍کاربری دست چند نفر می باشد خواهر ۱۲سالم اگه مشکلی داشته باشه از شما کمک میگیره😻اگه هم گروه درسی دارید تگم کنید.

تو کلاس مام همینه قد من 163 همشون بالای 165 یکیش 180 به نظرم خیلی بلند بودن قشنگ نیس تا 168 قشنگه بعد از اون جذابیت نداره من خودمو دوست دارم توام با خودت کنار بیا قدت کوتاه نیس متوسطه

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد خودم افتادم با اون قدم کفش لژدارم میپوشیدم عین شترمرغ بالغ بین ۳۰تا دختر کوچولو هعیی🤦‍♀️🗿

😂😂😂

امید به معجزه از خود معجزه مهمتره🌼🌙میبردم دلیل بردم تو بودی، شبی که غصه میخوردم تو بودی، پشت این ادم محکم تو بودی❄
دیگه امسال ۱۸ سالم میشه ازین بزرگتر

آره وقتی بزرگتر از این شدی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2456

منم دقیقا وضعم همینه ، حتی 182 هم تو مدرسه داریم 

بغل دستیم 175 بعد من 162

انگار من از همههه کوتاه ترم همه از من بلندترن

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

اصلا درگیر نشو سلیقه ایه خیلیا دختر قد کوتاه دوست دارن خیلیا بلند

مثلا تو فامیل ما اغلب کوتاهن ولی دانشگامون قد بلندا بروبیایی داشتند😂

2714
اتفاقا مردای قد بلند اکثرشون دخترای قد کوتاه دوست دارن مثل داییای من و پسرداییای من و عموی من و ...

ادم خودش از خودش خوشش بیاد نظر جنس مخالف اهمیتی نداره

از آینه بپرس نام منجی ات را🪞🪄

من قدم ۱۵۲ ۱۸ سالمه 

از نصف دخترا کوچیکترم و اصلا مهم نیست و حق دخالت یا مسخره ندارن 

چون جیز خاصی نیست اینم دیگع پولی نیس پزشو بدن ک البته خودم شوخی کنن میخندیم اما ن ب جد و مسخره 

اصلا برات مهم نباشه

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
ادم خودش از خودش خوشش بیاد نظر جنس مخالف اهمیتی نداره

اون که آره

درجواب حرف دوستش منظورم بود

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2706