2410
2553
عنوان

تو کلاسمون از همه ثد کوتاه ترم😔

939 بازدید | 42 پست

من قدم ۱۶۰ ولی همکلاسی هام همه از ۱۶۵ بیشترن

هر کدومشون میاد اول منو بغل میکنه یکیشون قدش ۱۶۸ وایساده پیش من میگه یه شوهر اندازه من واسه تو بسه!

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ 

خنده داره؟

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
2456
2714

خب کوتاه باشه

بزرگ میشی می فهمی این چیزها غصه خوردن نداره

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
عزیزم ۱۶۰که خیلی خوبه

بنظر اونا خیلی کوچولوام

خب کوتاه باشه بزرگ میشی می فهمی این چیزها غصه خوردن نداره

دیگه امسال ۱۸ سالم میشه ازین بزرگتر

اتفاقا مردای قد بلند اکثرشون دخترای قد کوتاه دوست دارن

مثل داییای من

و پسرداییای من

و عموی من

و حتی پدرشوهرم و شوهرم

و حتی تو دوستا

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

منم قبل دانشگاه همیشه جزو چهار پنج تا کوچولوی کلاس بودم... بعد دانشگاه دیدم که منطقه ما خیلی قدبلندن، بیشتر دخترای بقیه ایران هم قد منن😁

۱۶۰ هستم😅

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2706