2726

بخاطر چی تعطیل کردن؟؟؟

ممکنه بازم تعطیل کنن؟

من قزوین قبول شدم

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    

چجوری ب شما گفتن چرا من از هیچی خبرندارم؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی جمعه بری؟؟؟؟؟؟؟؟    

ببخشید امروز قرار بود بریم

شنبه

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
2728
چجوری ب شما گفتن چرا من از هیچی خبرندارم؟

تو کدوم دانشگاهی؟

خدا کنه نت وصل شه و دانشگاه حضوری شه،پوسیدیم😐

به شمام گفتن غیر حصوریع؟

کدوم دانشگاه؟ منم قزوینم

تو کدوم دتشنگاهی؟؟

م

تو کدوم دانشگاهی؟

دانشگاه دولتی گنبدکاووس

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐