2370
2358
عنوان

هرکار میکنم نمیتونم گریه کنم

120 بازدید | 12 پست

بغض تو گلومه ولی هرکار میکنم نمیترکه ، خیلی احساس سنگینی میکنم واقعا نیاز دارم گریه کنم تا خالی شم ولی هرکاری میکنم بغضم نمیشکنه🗿😑💔

برای سومین بار در آن روز آگاتا متوجه شد که همه اعضای کلاس دختر هستند . مطمئنا در مدرسه شرور ها نیازی نبود که مهارت های دخترانه و پسرانه را از هم جدا کنند ، اما اینجا در مدرسه ی خوب ها ، پسر ها با شمشیر به مبارزه میپرداختند و دخترها یاد میگرفتند که سگ ها پارس میکنند و جغد ها هوهو میکشند ، فکر کرد جای تعجبی ندارد که پرنسس ها چنین نقش مهمی را در افسانه ها ایفا میکنند! اگر تنها کاری که میتوانستند انجام دهند ، لبخند زدن ، سیخ ایستادن و با سنجاب صحبت کردن بود ، پس دیگر چه انتخابی داشتند جز اینکه منتظر پسری بمانند تا آنها را نجات دهد؟ {سومان چینانی ، خوب های بد بد های خوب ، جلد اول}  پاترهد ریونکلایی🦅⚡مجادله گر {entp} ، {🐈‍⬛🌿🎹🎧}
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
2383

پیاز بمال ب چشات 

اشکت دربیاد

تو عمل انجام شده قرار بگیری

من فکر میکردم غم زود پر میکشه میره.من نمیدونستم که تو کالبد و روح من زندانی میشه و همه جا با خودم این سنگینی رو کشون کشون میبرم و هرلحظه بیشتر حسش میکنم.خب نمیدونستم قراره انقد حالم خوب نشه.

یه آهنگ گذاشتم تو تاپیک دومم اونو گوش کن صدردصد گریت میگیره 

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من.                                                                                                 🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                            ریپ مخالف ممنوع  ❌😒  بیین چقد باید آدم حسابت نکنن وقتی ریپ مخالف میزنی جوابتو نمیدن یا نی نی یار برات تگ میکنن پس بشین سرجات 😂
2381
پیاز بمال ب چشات  اشکت دربیاد تو عمل انجام شده قرار بگیری

😂😂😂😂

برای سومین بار در آن روز آگاتا متوجه شد که همه اعضای کلاس دختر هستند . مطمئنا در مدرسه شرور ها نیازی نبود که مهارت های دخترانه و پسرانه را از هم جدا کنند ، اما اینجا در مدرسه ی خوب ها ، پسر ها با شمشیر به مبارزه میپرداختند و دخترها یاد میگرفتند که سگ ها پارس میکنند و جغد ها هوهو میکشند ، فکر کرد جای تعجبی ندارد که پرنسس ها چنین نقش مهمی را در افسانه ها ایفا میکنند! اگر تنها کاری که میتوانستند انجام دهند ، لبخند زدن ، سیخ ایستادن و با سنجاب صحبت کردن بود ، پس دیگر چه انتخابی داشتند جز اینکه منتظر پسری بمانند تا آنها را نجات دهد؟ {سومان چینانی ، خوب های بد بد های خوب ، جلد اول}  پاترهد ریونکلایی🦅⚡مجادله گر {entp} ، {🐈‍⬛🌿🎹🎧}

اینستاگرام رو‌باز‌کن یکم‌یه حال مملکت وفکز کن به چیزهایی که یک عکر‌حقمون بود و‌محروم شدیم به داغ دل مادرای به عزا نشسته به منه طفلکی بعد من الان خودم گریه م گرفت 🤣🤣🤣

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صفر تا صد خدا برایم ساخت