2726

سلااااااام😍...غروب سرخ و بنفش و آبیتون بخیر باشه.‌..🌄🤗

خواستم بگم که اگر الان که مجرد هستید حس خوشبختی و خوشحالی در زندگیتون ندارید؛این تصور که اگر ازدواج کنید قراره خوشبخت بشید رو از ذهنتون بیرون کنید...!

همسر ایندتون رابین هود شما نیست که بخواد از زندان زندگی قبلیتون  حال بد مجردیتون  نحاتتون بده و از شما یه زن پر نشاط و خوشبخت و خوشحال بسازه!!!!!

هرچقدر هم مشکل و درد و غم هست هیچوقت نباید بگذارید حس خوب و حال خوب درونتون از بین بره...هیچ مقیاس مطلقی برای خوشبختی وجود نداره!! 

فرق آدم خوشبخت و بد بخت در این دنیا بین دیدگاهشون به زندگی و خوشبختی هست! 

یکی با کوچکترین شادی ها از صمیم دل  خودش رو خوشبخت میبینم م یکی یا کوچکترین درد ها خودش رو بدبخت...!

اگر دنبال خوشبختی میگردی ؛منتظر شوالیه ای عاشق پیشه  با اسب سپید و جانی بر کف برای تقدیم به خودتون نباشید!!!

حال خوب ؛ آرامش ؛ حس خوب و خوشبختی رو باید در درون خودتون اول پیدا کنید....حال دل و روح تون که خوب بشه با کمترین و کوچکترین حس های خوب سراسر نشاط درونتون رو میگیره !

نمیگم درد نیست! درد هست برای همه هم هست منتهی هیچ وقت ندارید اون زن شاد و فعال و پر انرژی درونتون تحلیل بره که  اگر اینطور بشه هزاران مرد کامل هم وارد زندگیتون بشن حالتون خوب نمیشه و احساس خوشبختی نمیکنید!

به جای اینکه دنبال دیالی برای خوشبختی باشی !دنبال دلیلی برای بد بختی باش! بعد جلوی تمام دلایلی راه حل بنویس...راه حل  همشون هم صبر آرامش و توکل هست !😍🤗❤️

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚

بسیار زیبا بود👌

تا وقتی تکلیفت با خودت معلوم نباشه ازدواج هم بکنی ممکنه بدتر هم بشه وضعیتت

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
بسیار زیبا بود👌 تا وقتی تکلیفت با خودت معلوم نباشه ازدواج هم بکنی ممکنه بدتر هم بشه وضعیتت

نظر لطف و محبته شماست...!

بله همینطوره یقینا

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر لطف و محبته شماست...! بله همینطوره یقینا

ممنون عزیزم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2728