2726

سلام بچه ها دوستم خیلی تو برنامه ریزی و نوشتن برنامه حرفه ایه 

رایگان اگر بخواین براتون برنامه مینویسه  البته باقی کار های مشاوره رو واسه چند نفر محدود انجام میده مثل پیگیری و  چک برنامه رو انجام میده نذر کرده 

خودشم تجربی خونده برای همه دوستامون برنامه مینوشت و اوکی بودن باهاش

اگر خواستین به ایدیش پیام بدین بگین از سایت اومدین 

لطفا هر سوالی هم داشتین از خودش بپرسین من توصیحاتی که خودش گفته بود و میدونستم رو دادم ❤❤

ایدی تل گرام

@Sadaf_fa

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه دنیا مرسی😍🙏🏻

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »