2410
2553
عنوان

کسی هست حساب کنه کی اقدام کنم بچه جنسیتش چی میشه ؟طبق سن و آخرین پری

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 44 پست
همه جوره امتحان کردم میاره دختر ولی بچم‌پسره ولی یچیزی برا من درس بود اینکه جمع  سن مادر و عدد ...

حالا مثلا ۲۱ سال و ۵ ماه باشی،باید ۲۱ حساب کنی یا ۲۲؟؟😅😅

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

90 درصد جدول چینی درسته منم طبق جدول اقدام کردم و پسر میخاستم جالبیش اینه ماه‌های پسر اقدام نمی‌گرفت ...

فقط به شوهرت گرمیجات بده گوشت محلی خروس خوبه واسه دوتاتون

ویتامین ای و دی و اسیدفولیک بخورین هردو

گوشن بلدرچین خوبه دخترعموم و شوهرش خیلی میخوردن گرمیجات مخصوصا گوشت بلدرچین بچش پسر شد و آش کاچی هم میخورد دوران پریودی

کمرش سفت میشد

در حالی که کیست داشت مجردی ولی اولین اقدام گرفت براش

چون بعد ازدواج تغذیه خودشو اصلاح کرد و البته مادرشوهرشم بهش میرسید خیلی...

2456
90 درصد جدول چینی درسته منم طبق جدول اقدام کردم و پسر میخاستم جالبیش اینه ماه‌های پسر اقدام نمی‌گرفت ...

جدول چینی چجوریه؟؟

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
اینقدر به دخترات ارزش بده  که هیچوقت رفتار خانواده شوهرتو نبینن،

همین دیروز پدرشوهرم داشت میگفت تو روستامون وقتی کسی دختر گیرش میومد زنا ضجه میزدن و عزاداری میکردن

دخترم‌این حرفشو شنید و وقتی اومدیم خونه گفت چرا باباجون همچین چیزی گفت

منم نمیتونم از یه حدی بیشتر جوابشونو بدم ،شوهرم بچه ننست

دوتا دارم خودم عاشق دخترم اما انقدر بهم زخم زبون میزنن کم آوردم بی فرهنگن

خداحفظشون کنه عزیزم

به نظرم خدا حکمت کارا رو میدونه 

به حرف مردم توجه نکن

اگه خواستی سومی بیاری چندماه قبل اقدام شروع کنین خودتونو بسازین با غذاهای مقوی و گرمیجات در حد اعتدال

2714
همین دیروز پدرشوهرم داشت میگفت تو روستامون وقتی کسی دختر گیرش میومد زنا ضجه میزدن و عزاداری میکردن ...

باید میگفتی دختر داشتن لیاقت میخاد،ولشون کن ادمای عهد قاجارو ،

امید به معجزه از خود معجزه مهمتره🌼🌙میبردم دلیل بردم تو بودی، شبی که غصه میخوردم تو بودی، پشت این ادم محکم تو بودی❄
همین دیروز پدرشوهرم داشت میگفت تو روستامون وقتی کسی دختر گیرش میومد زنا ضجه میزدن و عزاداری میکردن ...

چه بی فرهنگ و بی ملاحضه هس پدرشوهرت☹😬

نمیفهمم چرا بعضیا تبعیض قائل میشن بین پسر دختر

2706