2726
عنوان

کسی هست حساب کنه کی اقدام کنم بچه جنسیتش چی میشه ؟طبق سن و آخرین پری

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگن سن خودت بائو ۹ ماه طبق سال میلادی بیشتر کنی

همه جوره امتحان کردم میاره دختر ولی بچم‌پسره

ولی یچیزی برا من درس بود اینکه جمع  سن مادر و عدد ماهی که لقاح صورت گرفته زوج باش پسره و فرد دختر

من ۲۱ سالم بود لقاح تو سومین ماه بود ۲۱ با ۳ میشه ۲۴

اینم برا ابن سینا هستش نمیدونم برا بقیه هم درسته یا ن

🥰خدایا شکرت🥰
قشنگه اما وقتی که خانواده همسرت انقدر زجرت ندن بخاطر چیزی که دست خودت نبوده

اینقدر به دخترات ارزش بده  که هیچوقت رفتار خانواده شوهرتو نبینن،

امید به معجزه از خود معجزه مهمتره🌼🌙میبردم دلیل بردم تو بودی، شبی که غصه میخوردم تو بودی، پشت این ادم محکم تو بودی❄
قشنگه اما وقتی که خانواده همسرت انقدر زجرت ندن بخاطر چیزی که دست خودت نبوده

مگه چندتا دختر داری?

بیخود کردن والا دختر تو این دوره بهتر از پسره

معرفت دختر کجا

پسر کجا

البته نمیخوام بگم همه پسرا خوب نیستن

ولی خب واقعیته که دخترا وفادارن نسبت به پدرمادر

90 درصد جدول چینی درسته منم طبق جدول اقدام کردم و پسر میخاستم جالبیش اینه ماه‌های پسر اقدام نمی‌گرفت  و چون تقدیرم این بوده که دوتا دختر ناز داشته باشم ماه دختر همینجور الکی اقدام کردیم و برعکس همون ماه گرفت  و سر دختر دومم دقیقا همین اتفاق افتاد و برای بچه سوم هم فقط تو ماه های پسر اقدام کردم جالبیش این بود که گرفت و بعد دوماه سقط شد مطمعن باشین اگه قرار باشه پسر دار یا دختر دار بشین که میشین اگر هم نه که هر کاری کنید نمیشه

یه چیزی بگم؟؟؟ از قبل تعیین شده جنسیت بچه ات  اینو از جون و دل قبول دارم میگی نه؟!بهت از الا ...

از کجا میفهمی منم میگی. بچم چیه 

متاهلم باردار نیستم البته

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2706