2737
2734
عنوان

شرایط خواهرم کمک کنید

71 بازدید | 4 پست

خانما خواهرم قراره امسال انتخاب رشته کنه برا دهم دروس هشتمش همه ۲۰ هستن و کلا دانش آموز زرنگیه ولی خب بین دو راهی تجربی و انسانی مونده اینکه میخواد از دهم واس کنکور بخونه و دیگه قطعی بشه یا رشته های تجربی مثل دارو که دوست داره یا فرهنگیان ؟ البته سال دهمش مدرک زبان شو میگیره و میتونه از اون طریقم به معلمی برسه حالا شما راهنمایی کنید به نظرتون کدوم ارزش بیشتری داره ؟ اینکه فرهنگیان از همون اول حقوق میده و میتونه مستقل بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه علاقش،هیچکدوم از این راه ها اگر علاقه نباشه پایان خوشی نداره،فقط روح رو نابود میکنه

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2728

من پرستاری خوندم و اینو میگم که اگر تو فکر مهاجرته بره تجربی

اما اگر میخواد شاغل باشه فقطططططط معلمی 

اشتباه منو نکنه که معلمی میاوردم رفتم پرستاری اصلن زندگی ندارم والا نه شب دارم نه ب شوهرم میرسم نه هیچی فقط معلمی شغل خوب بی دغدغه با اعتبار

سرزمین عجایبه اینجا 👁