2410
2553
عنوان

خاله ام یه تعرفم نکرد بیا خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به هر دلیلی دوس نداره  شایدم ازت خوشش نمیاد  خودتو اذیت نکن بخاطر این چیزا.

😐فک نکنم دوسم نداشته باشه 

اخه من کاری نکردم که

خودشم میدونه اخلاقمو من کسی نیستم که هر روز مزاحم کسی بشم 

بدون دعوت هیچ جا نمیرم

ولی نمیدونم چرا انتظار داشتم تو این دو ماهو نیم یه بار حداقل بگه پاشو بیا اینجا 

شوهر من صبح هم سر کاره عصرم فقط برا نهار میاد میره گاهی حوصلم بد جور سر میره

سعی کن سرگرمی برای خودت درست کنی. 

مثلا کلاسی بری تو فرهنگسراها یا ... 

یا باشگاه ورزشی

یا ...

هر کدوم که علاقه داری 

که وقتت پر بشه. 

2456

خو خودت برو قبلش زنگ بزن

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏

واقعا اونقدر برات مهمه که با حسرت نگاه کنی ؟😅

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2714
همه دلشون میخواد با غریبه ها رفت امد کنن هیشکی دوست نداره با خودی بره بیاد

نه اگر خودی خوب باشه چه اشکالی داره؟

من این شهر غریبم هیچ فامیلی ندارم

فامیلای شوهرمم اون مدلی نیستن فقط باید اماده کنی بیان بخورن وبرن فقطم برا خوردن میان.جاریام یکبار نشده زنگ بزنن بیا یه چای بخوریم کلا مدل زندگیشون متفاوته مثل ما نیست

حستو درک میکنم ولی شاید موقعیتشو نداره شما بش بگو ‌بیاد خونتون عزیزم

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706