2726
گلم سوال بود دیگه خاستم ببینم دقیقا طرفدار چی ان ک انقد دواتیشن..وگرنه طرفدار باشن خوش باشن🙂

ببین شما بی تی اس رو به اسم میشناسی، ولی من ۵ سال فنشون بودم

اونا ۱۰ ساله فعالیت میکنن، تو این ۱۰ سال حتما یه کاری کردن که این همه طرفدار دارن و جایزه بردن و معروفن

دیگه بخاطر تلاش ۷ تا آدم تو قرار نیس بیای به ما فحش بدی و جنگ و دعوا

۹۰٪ اونایی که توهین میکنن حتی اسماشونم نمیدونن!! قضاوت...؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط امضات.. همین 

باید ادامه امضام بنویسم ارمیا اصلااا ریپلایم نکنن😂😂چون طرز فکرشون ،طرز فکررررر نیس

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728
بی تی اس اگه واااقعا خوب و اموزنده اس باید بزنه تو سر همچین طرفدارایی

😶👌

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
چقدر دلم میخواد بگم عقل ندارن راحتن بخدا

علاوه، نیاز به گفتن نیست

آدمایی این چنین شیفته بقیه میشن که معمولا یا طرد شده ان یا افسرده، و بشدت مورد بی مهری و بی توجهی بودن بخاطر همین سعی میکنن با چسبیدن عاشقانه اح مق انه به دیگران، خودشون را در اون حل کنن

زندگی من به خودم مربوطه تربیتمم به خودم مربوطه، هرچی ام که باشه از تو بهترم ولی نمیتونی به میلیون ه ...

چقد خوشبختی تو😅ما بدختیم ک جزوشون نیستیم😅😅😅خوش باش

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
گلم سوال بود دیگه خاستم ببینم دقیقا طرفدار چی ان ک انقد دواتیشن..وگرنه طرفدار باشن خوش باشن🙂

اخه ما ارمیا همه جا بهمون توهین میشه اصلا بی تی اس هیچی ادم بهش بر میخوره که هیچکی از اعضای خانواده مثلا درکش نمیکنن

متاسفم ولی با این حساب شاید مامانت مادر واقعیت نیست عزیزم😔🥲

اینو دوس داشتم🤣

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین شما بی تی اس رو به اسم میشناسی، ولی من ۵ سال فنشون بودم اونا ۱۰ ساله فعالیت میکنن، تو این ۱۰ س ...

باش

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2706