2703
2553
ادبت کجاست؟ 

کسی با تو بود با ادب؟

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه طرفداراش میفهمن چی میگن؟طرفدار چی ان خخخخ

طرفدار های بیلی و دیوید بکام و ...... همشون زبان آیدلشون رو متوجه میشن ؟

خوب ما هم با زیر نویس می فهمیم چی میگن و بعضیا هم کره ای بلدن ولی جدا از قیافه چش بادومی بودن استعداد مهمه 

2720

فقط بی تی اس نیست اکسو بلک پینک و.. کلی گروه کیپاپ دیگه هستن ک شهرت جهانی دارند الان کره با کیپاپ و کیدراما تونسته خودشو و کشورشو به جهان نشون بده و به اقتصادش کمک کنه  دلیل محبوبیتشون علاوه بر تبلیغات  اینه ک با طرز فکر نسل جدید هماهنگن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و با طرفدارشون ارتباط زیادی دارند  

2714
چقدر غم انگیز که یه بچه همچین آرزویی رو داشته باشه انگاری بی تی اس داره براشون پول و غذا میاره یادش ...

چقدر غم انگیز که همه زنای بزرگسال نی نی سایت حتی زندگی خودشونم نمیتونن درست کنن و فقط میان ما به اصطلاح بچه هارو نصیحت کنن

بی تی اس برای ما پول و غذا نیاورده، اونا برای ما یه زندگی شاد رو اوردن!! کاری که خانواده هم نمیتونه انجام بده

فهمیدیم تربیت نشدی، مرسی که اطلاع دادی:)

😅😅 تربیت توروهم دیدیم واسه یه خواننده ننه باباتونم نمیخاین بقیه جای خود داره...اینجا تبادل نظره و من با اسی بودم هر چی دلم بخاد میگم ارثتو از بی تی اس نخوردم ک😅😅

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2706