2703
2553
عنوان

بی بی چک مثبت🤩🤩🤩

349 بازدید | 27 پست

ماه اول اقدام تستم مثبت شد. 

از دوهفته پیش هم لنقباضات زیر شکمی داشتم دقیقا مث درد پری. به حدی ک هی میگم انگار پری اومد.این علامت من بود. 

الهی که دامن همه منتظرا سبــــــز بشه☘️☘️☘️☘️☘️☘️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک گل 

منم دعا کن مامان خوشکله

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
2720

🥺❤️😻😻😻😻😻خدایا شکرتتتتتتتتتت چرا اینقدر من ذوق کردممم

پاقدمشش خیر باشههه به حق امام زمان عج 

سالم و صالح باشههههه 

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️
2714

مبارکه عزیزم انشالله منم بارداربشم این ماه

۱۲هم این ماه موعدم هس این ماه امپول زدم خداکنه ناامیدنشم

منم این انقباضات رحم درد مثل پریودی تقریبا از بیست سیکل داشتم 

2706