2737
2734
عنوان

دارو تقلبی خوردم فک کنم

70 بازدید | 9 پست

یه دارو از دوتا داروخونه گرفتم روکش های فلزیشون خیلی باهم فرق داره

چند روز پیش شروع کردم اونیکی که روکش پررنگی تری داره رو خوردم الان سرگیچه و سردرد شدید دارم 

نمیدونم تقلبی هست یا تاریخش گذشته پایینش هم ۲۰۲۰/۶ حک شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داروی تقلبی برای داروخونه خیلی خیلی دردسر درست میکنه، این کارو نمیکنن

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
داداش تاریخش ۲ ساله که گذشته 😐

خدا لعنت داروخونه کنه 

مطمئنی گذشته؟

روی اونیکی که روکشش کمرنگ تره ۲۰ ۱۰ ۳۱۶ نوشته نمیدونم یعنی چی 

ولی روی این ۶/۲۰۲۰

خدا لعنت داروخونه کنه  مطمئنی گذشته؟ روی اونیکی که روکشش کمرنگ تره ۲۰ ۱۰ ۳۱۶ نوشته نمیدونم یع ...

میشه عکسشو بذاری؟

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738
@parisa13682     @marburg    

۲۰۲۶ ننوشته؟؟؟

اگر ۲۰۲۰ هست که تاریخش گذشته