2726
عنوان

اونایی که تو کنکور موفق شدین یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای شماا داریییی هدفففف منوووو زندگیییی میکنیییی😍�😭😭 من عاشق دانشگاه علوم پزشکی تبریزم  ...

راستش الان خیلی حضور ذهن ندارم شاید یه چیزایی بگم و یه سری هاش یادم برن

شاید دقیق تر سوال بپرسی بهتر بتونم کمک کنم 

2728
راستش الان خیلی حضور ذهن ندارم شاید یه چیزایی بگم و یه سری هاش یادم برن شاید دقیق تر سوال بپرسی بهت ...

مثلا شما زنگای تفریح مدرسه رو پیشنهاد میدین صرف تفریح بشه یا تست؟  

و یه سوال خیلی مهم ساعت مطالعه برای یازدهم جقد باشه خوبه؟  

بعد تراز هدفم مثلا هف هزار باشه و بتونم روش نگه دارم میتونم کنکور دندان بیارم؟ 

شاید توی استدلال کردن مشکل داری یا دقیقا نمیدونی چطوری باید کتاب رو بخونی وگرنه حتما میتونی تست بزنی ...

درحدیه خوندنم که راحت میتونم اون قسمتو شرح بدم تصاویر و ک مثل اب خوردن یاد میگیرم اما تستم بینهایت ضعیفه 

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️
مثلا شما زنگای تفریح مدرسه رو پیشنهاد میدین صرف تفریح بشه یا تست؟   و یه سوال خیلی مهم ساعت ...

زنگای تفریح بستگی داره به خودتون و بازدهی که دارید . اگر میتونید چرا که نه اگر نمیتونید انجام ندید

مثلا میتونی تست یه درس ساده رو بزنی یا فرمول مرور کنی یا ۲ ۳ تا شکل مهم زیست رو مرور کنی یا متن کتاب وزارتی شیمی حفظ کنی همزمان با یکی از این کار ها میتونی یه چیزی هم بخوری

ساعت مطالعه بستگی داره به خود فرد و بازدهي که داره . من اون موقع روزای مدرسه شاید ۹ ۱۰ ساعت یا بعضی وقتا که کلاس بیرون داشتم ۸ ساعت و روزای تعطیل حدود ۱۲ ساعت میخوندم اما میگم این بستگي داره به خودتون... لزوما روش من برا هر فرد دیگه ای جواب نمیده 

و ۱ مورد دیگه اینه که قرار نیست بشینی به نتیجه کنکور فکر کنی. برا تعیین هدف اولیه و انگیزه گیری نیازه ها. اما قرار نیس هر روز به فکر نتیجه باشی چون در این صورت بازدهي میاد پایین. به جاش هر روز سعی کن بهترین خودت باشی و هر روز یکم بیشتر از دیروز درس بخونی حتی شده ۱ ربع. و هر روز حتی شده ۱۰ تا تست بیشتر از دیروز بزنی. 

و اما راجب تراز باید بگم که تو قلمچی تقلب زیاده و زیاد به تراز و رتبه اهمیت نده. باید درصدا برات مهم باشن همین. درصد بالا يعني وضعت خوبه در غیر این صورت باید یه فکري بکنی...

روش خوندن ریاضیتونم بگین ممنون میشم

خودم ضعیف بودم تو ریاضی

یه معلم خوب پیدا کردن رفتم کلاساش 

اون تدریس می‌کرد و تکنیک هارو میگف. بعد اومدن به خونه جزوه و درسنامه خیلی سبز رو مرور میکردم و تست میزدم و دفعه بعد رفع اشکال می‌کرد معلمه

درحدیه خوندنم که راحت میتونم اون قسمتو شرح بدم تصاویر و ک مثل اب خوردن یاد میگیرم اما تستم بینهایت ض ...

باید بتونی مطالب رو به هم ربط بدی و استدلال کنی و نکته در بیاری از متن و شکل کتاب 

اگه موقع خوندن اینارو تمرین کنی سر آزمون هم مشکل نداری

آموزش ابتدایی میرم امسال

دانشگاهتون شروع شده کلاساش؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

هیچی راضیم ازین ک دوس پسر نداشتم تو دبیرستان و حواسم سر کلاس بود و هنوزم درسامو یادمه با اینکه اونقد ک فک میکنن خر نمیزدم و فقط خوب تمرکز میکردم رو‌درسام عاشق دوران تحصیلمم 

برای هم دعا کنیم✨💖
2706