2733
2734

به درس کدوم برسم همزمان سوال دارن اذیت میکنن تو نوشتن‌  بلد نیستن.کلاس چهارمی و دومی.

🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی عزیزم خیلی حس خوبیه مطمئنا بعداً دلت تنگ میشه برای این روزا🤩

میشه برای به خوبی و خوشی فارغ‌التحصیل شدنم و قبول شدن در آزمون دستیاری یه صلوات بفرستید 💝😇 اگه خدا بخواد رزیدنت چشم پزشکی آینده💛🦋                                                                   اینجانب یک عدد اینترن خسته😪 که با بند بند سلول های بدنش منتظر فارغ تحصیل شدنه😁 بله انشالا مرداد ماه فارغ‌التحصیل میشم😃 رایج ترین سوالی که از دانشجو های پزشکی پرسیده میشه: چرا نرفتی دندون؟ و اما جواب من: به خدا سوگند که اگر خورشید را در دست راست و ماه را در دست چپم بگذارند(سیس سخنرانی گرفتم 😁) بازم پزشکی رو انتخاب میکنم چرا؟ چون توی این راه با تیکه ای از وجودم (نامزدم) آشنا شدم🙂🌷میشه برای خوشبخت شدنمون و اینکه زودتر کارامون جور بشه بتونیم عروسی بگیریم یه صلوات بفرستی؟👩🏻‍⚕️🧡   امضای بالا رو اصلاح میکنم: فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی:) .
2738

کتاب راهنمای معلم همه درسا تو نت هس بیشتر چیزا ک بلد نیستی رو توضبخ داده شبکه اموزشم فیلماش تو اپارات و...همه دروس و پایه ها هستن کمکت میکنه

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃

به خدا قسم نه بابام نه مامانم اصلا نمیدونستن کلاس چندمم چه برسه به اینکه پیگیر درسم باشن خودم میخوندم و همیشه هم شاگرد اول بودم

به نظرم تو هم یاد بده که خودشون مستقل شن تو درس خوندن الآنم که تا دلت بخواد کتابای کمک آموزشی هست

پرستاری، هنر نقاشی لبخند بر بوم دردهاست🤍
2706