2733
2734
عنوان

نماز حاجت روز شنبه🕌📿

293 بازدید | 13 پست

دوستان من تو گوگل نمیتونم سرچ کنم فقط نی نی سایت برام یالا میاد کسی میتونه نماز حاجت روز شنبه رو بهم بگه

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام منظورتون نماز هدیه به پیامبر هست؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
سلام منظورتون نماز هدیه به پیامبر هست؟

نه گلم همه ی روزها نماز حاجت دارن

برای شنبه رو تو گوگل سرچ کردم چیزهای مختلفی اورد

نماز هدیه به پیامبر چگونس؟؟

نه گلم همه ی روزها نماز حاجت دارن برای شنبه رو تو گوگل سرچ کردم چیزهای مختلفی اورد نماز هدیه به پی ...

نماز هدیه به پیامبر رو براتون میفرستم.
 سلام. نماز توسل به حضرت محمد
حضرت صادق علیه (ع) فرمود:
وقتى که امرى به تو نازل شود متوسل شو به حضرت رسول خدا (ص)
و دو رکعت نماز به جا آور و هدیه کن بر آن بزرگوار.
غسل میکنى و دو رکعت نماز به جا می آورى، آن چه در نماز فریضه ابتدا میکنى و مثل تشهّد فریضه به جا می آورى و بعد از آن کہ سلام میگویى بگو:
اللَّهُمَّ أَنْتَ السَّلامُ وَ مِنْکَ السَّلامُ وَ إِلَیْکَ یَرْجِعُ وَ یَعُودُ السَّلامُ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ بَلِّغْ رُوْحَ مُحَمَّدٍ مِنِّی السَّلامَ وَ بَلِّغْ أَرْواحَ الأَئِمَهِ الصَّالِحینَ سَلامِی وَ ارْدُدْ عَلَیَّ مِنْهُمْ السَّلامَ وَ السَّلامُ عَلَیْهِمْ وَ رَحْمَهُ اللَّهِ وَ بَرَکاتُهُ اللَّهُمَّ إِنَّ هاتَیْنِ الرَّکْعَتَیْنِ هَدِیَّهٌ مِنِّی إِلى رَسُولِ اللَّهِ فَأَثْبِتْنِی عَلَیْهِما ما أَمَّلْتُ وَ رَجَوْتُ فِیکَ وَ فِی رَسُولِکَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ
بعد از آن برو به سجده و چهل مرتبه بگو:
یا حَىُّ یا قَیُّومُ یا حَیَّاً لا یَمُوتُ یا حَىُّ لا إِلاهَ إِلَّا أَنْتَ یا ذَا الْجَلالِ وَ الإِکْرامِ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمینَ
بعد از آن طرف راستِ رو را به زمین گذار و چهل مرتبه همین دعا را بگو بعد از آن طرفِ چپ صورت را به زمین گذار و همان دعا را چهل مرتبه بگو بعد از آن، بلند کن سر خود را و دستها را بلند کن و چهل مرتبه بگو بعد از آن، دست خود را به گردن بینداز و انگشت سبابهى خود را بگیر و آن را چهل مرتبه بگو بعد از آن، ریش خود را به دست چپ بگیر و گریه کن یا خود را به گریه بدار و بگو:
یا مُحَمَّدُ یا رَسُولَ اللَّهِ أَشْکُو إِلَى اللَّهِ وَ إِلَیْکَ حاجَتی وَ إِلى أَهْلِ بَیْتِکَ الرَّاشِدینَ حاجَتی وَ بِکُمْ أَتَوَجَّهُ إِلَى اللَّهِ فِی حاجَتی
بعد از آن برو به سجده و آن قدر یا الَّاهُ یا الَّاهُ بگو تا نفس تو تمام شود و بگو صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا و بجای  کذا و کذا حاجت خود را ذکر کن
حضرت صادق (ع) فرمود:
من ضامنم بر خداى عز و جل آن که از جاى خود حرکت نکند تا حاجت او روا شود
منبع: سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
نه گلم همه ی روزها نماز حاجت دارن برای شنبه رو تو گوگل سرچ کردم چیزهای مختلفی اورد نماز هدیه به پی ...

نماز حاجت رو برام میفرستین؟
البته عکس نباشه متنی باشه.

نماز حاجت رو برام میفرستین؟ البته عکس نباشه متنی باشه.

چشم منتهی الان اینترنتم قطع شده فقط نی نی سایت و خانواده برتر بالا میاد نماز غفیله هم میخاستم بخونم نتونستم چون متنشو باید گوگل کنم بالا نمیاره🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️