2733
2739
عنوان

شماهم اولین روز تدریستون افسردگی گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 46 پست
مدرسه دولتیه استارتر مگه کارورزی نداشتین

عزیزم من معلم نیستم 🥺

ولی قدیما زمان ما کلاس ۴۰ ببالا بود کنترلش برای معلم سخت بود گفتم شاید الان عوض شده باشه ۳۰ نفری سخته

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدشانسي اينه كلاس چهارميا همون بچه هايي هستن ك چهار پنج ماه بيشتر مدرسه نديدن  به خاطر همين هم ...

فقط امیدم به اینکه ۹ماه بیشتر نیست معلم چهل نفر بودن سخت ترین شغل

فقط امیدم به اینکه ۹ماه بیشتر نیست معلم چهل نفر بودن سخت ترین شغل

فقط به خودت قول بده بخششت بالا باشه

از رو عصبانيت هيچ كدومشونو سرخورده و شرمنده نكني

مديون شون نشي 

تو سازنده اي 

قدر خودتو بدون 

و براي امروز زندگي كن

2728
فقط به خودت قول بده بخششت بالا باشه از رو عصبانيت هيچ كدومشونو سرخورده و شرمنده نكني مديون شون نشي ...

ممنون بخاطر حرفت انگیزه گرفتم همش می گفتم اینقدر درس خوندن که برگردم به مدرسه 

خدا بهت صبر بده که یه سال باهاشون سروکار داری

من مدرس اموزشگاهم و با پونزده تا بچه تو هر کلاس سروکله میزنم اعصابمو خورد کردن. از این شغل خوشم نمیاد مجبور نبودم نمی‌رفتم.

" comparison is the root of all evil "
2738

من سال دوم تدریس 

کلاس ۴۰ نفره داشتم اما از همه کلاسهایی که تاالان داشتم بهتر بود

بچه های خوبی بودن

الانم روزهای اوله بهت سخت میگذره 

مطمئنم سال بعد دلت برای همینا تنگ میشه

قول میدم🌹

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  
من سال دوم تدریس  کلاس ۴۰ نفره داشتم اما از همه کلاسهایی که تاالان داشتم بهتر بود بچه های خوب ...

اینترنت خیلی ضعیفه اذیتم بودجه بندی وطرح درس باید بنویسم 

عزیزم امروز روز اولت بوده خواهش میکنم خودتو نباز...کم کم بچه ها باهات اوکی میشن و همکاری میکنن ...ضمن اینکه شما هم نباید هم زیادی عصبانی بشی هم خیلی مهربونه باشی ...یه حالت اقتدارگونه داشته باش و الآن چون اول ساله یکم معلم سختگیری باش کم کم که با بچه ها اوکی شدی رفتارت رو نرم تر کن باهاشون ... به هر کس تو کلاس یه مسئولیتی بده و قوانین سفت و سخت هم وضع کن ...کم کم همه چی درست میشه ...در ضمن الآن چون اول ساله بچه ها هنوز تو حال و هوای تابستونن ...یکم بگذره انرژی شون قابل کنترل تر میشه ...برات آرزوی موفقیت می کنم.

من معلم غیرانتفاعی م تقریبا هر کلاس بین ۱۸ تا ۲۰ نفره 

والا روز اول مهر چ شوقی داشتم جشن شکوفه هام خیلی ذوق داشتم ولی همین هفته اول پنچر شدم🥲 واقعا حوصلشونو ندارم برم سرکلاساشون بعدم سرماخوردگی گرفتم صدام در نمیاد بعد من سنمم خیلی کمه من ۲۱ سالمه . از مدرسه دراومدم رفتم تو مدرسه دوسال کاردانی خواندم مجازی فضای دانشگاه تجربه نکردم اصلا 

الان احساس معلمی نمیکنم 😂

❤💙💚
اینترنت خیلی ضعیفه اذیتم بودجه بندی وطرح درس باید بنویسم 

بودجه بندی تو نت هست همونها رو نگاه کن اگه به نظرت خوب بود بگیر و استفاده کن 

طرح درس هم الان یه دونه مینویسی ۳۰ سال ازش استفاده میکنی😁

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  
کاش هیچ آدم بی حوصله ای معلم نشه کلی پول مدرسه غیر انتفاعی دادیم امروز پسرم اومد گفت معلممون همش میگ ...

اون مدرسه غیر انتفاعی کارندارم کلی پول می گیرن ولی شما مثال میزنم  جایی بری باکلی انگیزه بعد بفهمی  که قدرت نمیدونن معلمم یه آدم مثل بقیه 

2706