2370
2358

از دیج.ی کالا گرفته بودم و خیلی راصی بودم

امروز سرم گیج رفت و شیشه اش افتاد شکست

رو جعبه اش هیچ شماره تلفنی نیس

ب دیج.ی هم زنگزدم گف شماره فروشنده ب هیچ وجه نمیده

خدایا از شر شیطان ب تو پناه میار

لیوان خرد کن چیه ؟ یعنی لیوان رو خرد میکنه ؟🤔🤪

بعضی کاربرای اینجا هم اینقدر بی شخصیت و دعوایی هستن که من به شخصه مهرآبان وارد سایت میشم خشم آبان از سایت میرم بیرون😐😮‍💨 واقعا که 😒                                         درسته آدم نباید با بعضیا دهن به دهن بذاره و شان  خودشو بیاره پایین ولی بعضیا اینقدر وقیح و گستاخ هستن که بی جواب گذاشتن بی ادبی هاشون ظلمه به جامعه و اون اطرافیان بیچاره ای که با اینا در ارتباط هستن .چون اگه هیچی نگیم فکر می کنن همه جا مثل مجازی لات بازی و بی ادبی هاشون بی جواب می مونه ...     

واسه من پارچ مخلوط کنم سکسته پارس خزره وقت نکردم بگردم دنبالش😕

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

فکر کردم لیوانخورد کن نوشتی هی میگم یعنی چه دستگاهیه 😐😐😐

اگر تهران هستی من یکبار قوری چای سازم شکست رفتم یه جا ازین چیزا زیاد داشت تیکه های هر وسیله ای که میخواستیم ولی یادم نیست کجای بازار بود

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐بابا منظورش اون کاسه هستش که کلاهک دستگاه میزاره روش 

خدایا کمکم کن ...حاجتم رو از تو میخام..امیدم رونا امید نکن😔

لیوانِ خرد کن منظورشان 

۳۲ساله (در سمت تـوام، دلم باران، دستم باران، دهانم باران، چشمـــــم باران...روزم را با بندگی تو پاگشا می‌کنم؛ هر اذانـــــــــی که می‌وزد، پنجره‌هـا باز می‌شوند؛ یاد تو کوران می‌کند؛ هر اسم تو را که صدا می‌زنم؛ مــــــاه در دهانم هزار تکه می‌شود؛ کاش من، همـــــــــــــه بودم؛ با همه‌ دهان‌ها تو را صدا می‌زدم؛ کفش‌های ماه را به پا کرده‌ام؛ دوباره عـــــــازم توام؛ تا بوی زلف یار در آبادی من است؛ هر لب که خنده‌ای کند، از شادی من است؛ زندگی باتوست...زندگی همین حالاســــــــــت)
2372