2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
17

عزیزم شما زیر سن قانونی هستی و به حمایت احتیاج داری..همین الان زنگ بزن داییت برو جای امن و بهونه درس رو بیار و دیگه با برادرت ارتباط زیادی نداشته باش

خواهرانه نصیحتت میکنم درس بخون مستقل شو فقط بچسب به موفقیتت و از دایی یا کسی که حمایتت میکنه استفاده کن تا بتونی در آینده زندگی خوبی داشته باشی و به امید برادرت نباشی

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
عزیزم شما زیر سن قانونی هستی و به حمایت احتیاج داری..همین الان زنگ بزن داییت برو جای امن و بهونه درس ...

سه ماه دیگه کلا از ایران میرم به کمک حمايت دختر داییم تونستم بورس تحصیلی بگیرم 

عزیزم شما زیر سن قانونی هستی و به حمایت احتیاج داری..همین الان زنگ بزن داییت برو جای امن و بهونه درس ...

گفتم که من ضعیفم تو این دو سه ماههه مونده میخواستم کدورتای قبلی رو پاک کنم

دلمم براش میسوزه نمی دونم ولم نمی خواد ازش جداشم بوی عطر بابامو میده

هر وقت دلت برای پدر ومادرت تنگ شد براشون صلوات بفرست اونجا نمون تو با اونجا موند روح اونارو هم اذیت میکنی هیچ پدرومادر نمیتونه ببینه بچه هاش دعوا کنن چه برسه که یکی یکشو کتک بزنه بخاطره پدرومادرت هم که شده خودتو نجات بده 

دلمم براش میسوزه نمی دونم ولم نمی خواد ازش جداشم بوی عطر بابامو میده

جدا نشو یه مدت کم کن رابطه رو 

تمرکزت رو بزار رو موفقیتت

اینجوری به صلاح هر دوتون هست

بزرگتر بشی و واسه خودت کسی بشی جرات نمیکنه دیگه اونوقت میتونی باهاش رابطه بهتری داشته باشی

الان بخاطر سنت و اینکه تو خانواده نزدیکترین کس از نظر خونی هست اینقدر احساسی هستی اما الان بفکر خودت باش تا بعدا همه چی درست بشه...این کارش به هیچ وجه قابل توجیه نیست

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
2706