2733
2734

سون پلاس داشتم

بله خوب بود راضي بودم 

ولي اگه برات مقدوره مدلاي بالاترش رو بگير اگر نه با همون پول يه گوشي اندرويد بگير

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سون پلاس داشتم بله خوب بود راضي بودم  ولي اگه برات مقدوره مدلاي بالاترش رو بگير اگر نه با همو ...

چرا گوشیای اپل بعد از مدتی از کار میفتن؟اندروید اگه ده سالم بگذره بازم کارکردش حفظ میشه

2731
چرا گوشیای اپل بعد از مدتی از کار میفتن؟اندروید اگه ده سالم بگذره بازم کارکردش حفظ میشه

از كار نميفتن همسر من يه گوشي رو ده سال داشت ولي يكم از كيفيتش ميفته 

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀
سوال منم همینه،اینکه برند اپل برند معروفیه چرا کیفیتشون انقد نسبت به اندروید پایینه؟حتی قیمتاشونم پا ...

عزیزم اصلامیدونی ۵/۶/۷مال چ سالی چ زمانی هستن اون زمان ما نوکیاداشتیم😂کجاکیفیت پایینه 

شرکت اپل اینطوریه هر ۵سال یه نمونه جدیدمعرفی بزارمیکنه تاالان هم ۲۰/۲۲تامعرفی کرده هرکدوم ۵سال گذشته باز بعدی فک کن مال چندسال پیشه ولی خب اینطوریه ک دیگ مثلا ۵سال ایفون ۱۳میزنه مردم میخرن دیگ نمیزنه مث اون باید دست دو توبازار خریدوفروش بشه نو وکارخونه ای دیگ تولید ننیشه باز مث الان ایفون ۱۴رونمایی میکنن ۵سال ایفون ۱۴باز میتازونه باز بعدی هرکدوم امکانات خاص ومخصوص خودشوداره دیگ

واینک کارکردش نمیوفته باتریاش مدت داره اینم شگردشونه تاباز مردم از رونمایی های بعدی استقبال کنن وبخرن

Empty sky
2738
چرا گوشی آیفون برعکس اندروید بعداز چندوقت کاراییش رو از دست میده؟

خیلی دیر پیامتون رو دیدم 

مثلا سرعتش کند میشه کیفیتش پایین تر میاد کلا جوری هست ایفون ک بعد چندین سال گوشیتو عوض کنی ایفون جدید بگیری البته تو این چند سال ک استفاده میکنی واقعا خوبن و خرابی نداره مثل گوشی های دیگه

صد در صد گوشی ایفون بهتره ولی نه ورژن خیلی پایینش من خودم مدل ۸رو دارم و خیلی راضی ام 

اما شوهرم هفت سال مدل ۶رو داشت دیگه سرعتش پایین اومده بود دیگه گوشیش رو عوض کرد ولی توی این هفت سال ماشالله یکبارم گوشیش مشکلب پیدا نکرده بود