2726
عنوان

از بچه خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3374 بازدید | 173 پست
من مادرشوهرم دوتا بچه داره همسرمن و خواهرش و وقتی بیست و پنج ساله بوده دیگه بچه نیاورده، الان به شدت ...

پس چرا همه اطراف من از بچه بیزارن حس میکنم اونا ام روم تاثیر گذاشتن کلا بدم اومده😑

سرزمین عجایبه اینجا 👁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما که کارمندی شوهرتم حتما سر کار میره به نظر من حالا که از نظر مالی مشکلی نداره یعنی یکی از،شرایط،ب ...

من اصلا نظری درمورد نظروشما وهمسرتون ندارم چون کاملا شخصیه اما در رابطه با پسرتون حتما یک خاهروبرادر براش بیارید ک درسال های اینده بشدت کمبودش براش حس میشه هشت سال اختلاف ک چیزی نیس من خودم تصمیم دارم پسرم ده ساله شد یکی دیگ بیارم درصورتی ک بشدت مخالف چندفرزندی هستم 

Empty sky

من اگ خدا جونی بده و عمری تا ۱۰ تا هم اوکیم😂

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
2728
مجبور نیستی بیاری ،ما که خودمون تصمیمون بر این بود بچه نباشه، مطمئن باش  از تصمیمت پشیمون نمی ش ...

چن وقته ازدواج کردی؟ چن سالته؟ 

سرزمین عجایبه اینجا 👁

نظر شوهرتم مهم هس

ولی خب بنظرت تو ۵۰سالگی سرگرمیت چیه 

اکثر اطرافیانتم پیر و دور میشن ازت 

خودت میمونی و شوهرت و زندگی تکراری

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
نیار چون خیلی فداکاری میخواد خیلی گذشت میخواد و صبر.  شما با حیوون خونگی مقایسه اش کردی به نظرم ...

میشه بدونم چن سالگی ازدواج کردین و بچه دار شدین؟

سرزمین عجایبه اینجا 👁
مشاور رفتم گفت سی و پنج سالگی ی دونه بیار تو طرز فکرت بیشتر پیشرفت شغلی و کاریه بدرد بچه نمیخوری😐😐 ...

من و شوهرمم تصمیم گرفتیم بچه دار نشیم

سنمون هم دیگه لب مرزی شده

منم یکم میترسم که نکنه بعدها پشیمون شم

کاش یکی بود میتونست بگه و مطمعنمون کنه

نظر شوهرتم مهم هس ولی خب بنظرت تو ۵۰سالگی سرگرمیت چیه  اکثر اطرافیانتم پیر و دور میشن ازت&nbs ...

منم از همین میترسم که پیر بشم همینا که الان میگن بچه بده نیار خودشون راضی باشن

سرزمین عجایبه اینجا 👁
من و شوهرمم تصمیم گرفتیم بچه دار نشیم سنمون هم دیگه لب مرزی شده منم یکم میترسم که نکنه بعدها پشیمو ...

هیچکی ب جز خودمون نمیتونه 

اما مشاور ب من گفت ی دونه رو همون سی و پنج اینا بیار یکی باید باشه 

سرزمین عجایبه اینجا 👁
منم از همین میترسم که پیر بشم همینا که الان میگن بچه بده نیار خودشون راضی باشن

مطمعن باش اگه بدبود خودشون نمی اوردن 

ادم تا یه سنی حوصله باشگاه و موسیقی داره 

همینایی که الان میگن بد چندسال بعد پیرمیشن نوه و ... اطرافشونو میگیره اصلا دیگه اینام یادش ازتون نمیکنن 

پس بهتره به فکرخودت باشی

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2706