2726
عنوان

از بچه خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3374 بازدید | 173 پست

منم پشیمون هستم 

آدم سری ک درد نمیکنه رو دسمال نمیبنده .

ولی حس میکنم اگه نمی آوردم هم بازم پشیمون میشدم.

بچه آدمو از همه چی میندازه

آموزگار ابتدایی 😍 .....دیدی ب هدفم رسیدم .خدایا شکرررررررت.....♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما که کارمندی شوهرتم حتما سر کار میره به نظر من حالا که از نظر مالی مشکلی نداره یعنی یکی از،شرایط،بچه دارشدن رو داری حتما یدونه بچه رو بیار بزاری هی بگی سال بعد حوصله خودت کم میشه من چی بگم یک بچه داریم و دیگه هم دوست ندارم بچه دارم چون هم پسرم ۷ سالش شده هم خودم ۳۵ ساله هستم البته تا دو سال پیش میگفت همین یه،بچه الان میگه نه کمه نمیدونم چطوری قانعش کنم اتفاقا بار از نظر مالی هم باهش حرف زدم چقدر خرجا گرونه من چی بگم با یه حقوق کارمندی شوهرم میگهدو تا بچه باید داشته باشیم آخه اختلاف سنشون ۸ سال خیلی زیاد و ولا دیگه حوصله بچه داریو ندارم به نظرتون این زور نیست حرف همسرم.

2728

بستگی ب خودتو همسرت داره

اما بچه امیده

امید اینده امید زندگی البته این نظر منه

من ک عاشق بچم کنارش دیدم خیلیا ب فعالیتشونم ادامه دادن

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
احسنت😁 بچه داری بشدت سخت و بشدت شیرین و لذت بخشه طوری که با هیچ حسی در دنیا قابل مقایسه نیست

چه قدر قشنگ‌گفتی عزیزم

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
منم خوشم نمیاد ولی جرأت بیان کردنشو پیش بعضی آدما ندارم چون اونا فکر میکنن همه باید والد بشن اگر نش ...

شاید اینا که تو سن کم باردار میشن فرهنگشون و اطرافشون اینجوریه تو فامیل ما من بیست و دوسالگی ازدواج کردم همه میگفتن خیلی بچه ای چون همه سی سالگی تازه عقد میکنن و اکثرا دنبال تحصیل و کارن و ازدواج و بچه براشون مهم نیست

سرزمین عجایبه اینجا 👁
بستگی ب خودتو همسرت داره اما بچه امیده امید اینده امید زندگی البته این نظر منه من ک عاشق بچم کنار ...

مشکل فعالیتم نیست مشکل اینه که چرا حسی ندارم بهشون چرا دلم نمیخواد مادر بشم 😢

سرزمین عجایبه اینجا 👁
میشه بدونم اطرافیانت هم مث شما چنتا بچه دارن و راضی ان یا نه ؟

من مادرشوهرم دوتا بچه داره همسرمن و خواهرش و وقتی بیست و پنج ساله بوده دیگه بچه نیاورده، الان به شدت پشیمونه بارها و بارها میگه ای کاش بیشتر بچه میاوردم چرا تحت تاثیر جو دو فرزند کافیست قرار گرفتم.  مادرخودم فقط من و داداشم رو داشت اواخر دهه چهل زنذگی پشیمون شد خیلی و خواهرم رو سی و هشت سالگی اورد الان فقط خواهرم تو خونه ست و میگه ای کاش انقدر دیر اقدام نمیکردم و به جای سه تا بچه چهارتا داشتم، اما کسی رو ندیدم خودخواسته بچه دار نشده باشه، پدرم یکسال با همسر اولش زندگی کرد و بچه شون بعد تولد فوت شد و اون خانمم دیگه توانایی باروری نداشت بابام سریع جدا شد به خواسته خود اون خانم چون گفته بود من نمیخوام بمونم کنارت وقتی این مشکل رو دارم. پدرم همیشه میگه تو حبران کن ما عقلش را نداشتیم پنج شش تا بیاریم و خیلی افسوس میخورن که چرا بیشتر نیاوردن

مشکل فعالیتم نیست مشکل اینه که چرا حسی ندارم بهشون چرا دلم نمیخواد مادر بشم 😢

منم اول اینجوری بودم الان ک یه ذره حرکاتشو ت شکمم حس میکنم احساس میکنم انگار از زمین و اسمون خوشی میباره برام😂انقد خوبه

بازم هرکی یه جوریه میتونی با یه مشاور مشورت کنی درست راهنماییت کنه

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
شما که کارمندی شوهرتم حتما سر کار میره به نظر من حالا که از نظر مالی مشکلی نداره یعنی یکی از،شرایط،ب ...

نه دیگه بنظرم ی دونه تو این دنیا تنهاس اما اگر دوس نداری ب شوهرت بگو صبوری کنه 

من مشکل مالی ندارم واسه بچه کلا حسی ب بچه ندارم اون حس مادرشدن در من خاموشه🫤

سرزمین عجایبه اینجا 👁
منم اول اینجوری بودم الان ک یه ذره حرکاتشو ت شکمم حس میکنم احساس میکنم از زمین و اسمون خوشی میباره ب ...

مشاور رفتم گفت سی و پنج سالگی ی دونه بیار تو طرز فکرت بیشتر پیشرفت شغلی و کاریه بدرد بچه نمیخوری😐😐😐

سرزمین عجایبه اینجا 👁
مشاور رفتم گفت سی و پنج سالگی ی دونه بیار تو طرز فکرت بیشتر پیشرفت شغلی و کاریه بدرد بچه نمیخوری😐😐 ...

😂خب هیچی دیگ کلا کنسله

2706